Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele BlueBee
Nástup do služby:
So, 10/10/2015 - 15:15
Naposled k vidění:
St, 14/03/2018 - 17:26

Osobní info

Mám duši: 
ukeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Berana
Pohlaví: 
Žena
Pocházím z: 
neznáma

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Ahoj všichni, pokud vás to bude zajímat, ráda bych vám o sobě něco řekla. Jako první bych chtěla zmínit, že jsem neskutečně náladový a výbuškný člověk. Možná se to nezdá, ale všichni známí by vám určitě řekli, o čem přede mnou raději nemluvit. Jsem jasný introvert, ale nějakou tu lidskou, či zvířecí přítomnost ocením. Hodně času trávím s přáteli nebo rodinou, někde venku. Jsem neskutečný egoista a mám pocit, že s tím začínám být v celku otravná. :D Jsem taky velmi přecitlivělá, takže se dokážu rozbrečet u čehokoli. Mrtvé zvíře, vražda, smutný konec filmu, nebo třeba anime... Musím přiznat, že všechny tyhle vlastnosti se dostavili až časem po mé operaci nádoru mozku. Hodně jsem se změnila, a jsem za to ráda. Začala jsem svět vnímat jinýma očima a tak nějak... jsem si ho začala užívat :D

Zájmy

Já  nejsem příliž náročný člověk, co se zájmů týče. Ohledně sportu, je u mě na 1. místě tanec. Je jedno, jaký tanec... Prostě tanec. Neumím si představit ani jediný den bez tance, no a proto mi dělají velké potíže různé seznamovací zájezdy či celodenní výlety, jelikož nenabízejí čas a po ruce je jen malý prostot. Jako další je tu basketball a přehazovaná. Taky ráda bruslým nebo jen prostě cvičím.
Moc ráda poslouchám hudbu a sleduju filmy. Se svou dobrou kamarádkou si nenecháme ujít jediný nový film.

Ráda cestuju, i když toho na seznamu nemám moc. Jednou bych se chtěla podívat i mimo Evropu. Třeba do Asie. Moc ráda čtu a spoustu svého času věnuji taky povídkám. Všechny možné nápady si skladuju hluboko v hlavě a čekám na příchod dalších.
I když jsem dost aktivní člověk, tak i já si ráda sednu do křesla a jen odpočívám. Přece jen, jsem člověk :D

Poslouchám

nightcore, dubstep, house, ale i klasickou hudbu

Odznaky

Novic