Když Ondra vycházel ze stodoly uvědomil si že k Pepínovi něco cítí, ale bál se mu to přiznat. Pepa vyběhl pomalým krokem za Ondrou.Pepa ho chitl za rameno a prudce s ním trhnul."Co to děláš Pepíno!?"vyjekl Ondra. Pepa se mu podíval do očí a řekl: "šel by jsi se mnou v pátek do kina?" Ondra se na něj jen vyjeveně podíval...chvíli mlčel a pak řekl že sním rád půjde.

 V pátek jsme se sešli před kinem a šli jsme koupit lístky. Pepa mi nabídl že můžeme jít fifty shades of grey. Já sem začal brečet protože sem chtěl jít na Malého prince. Chvíli jsem Pepína přemlouval a na konec koupil lístky na Malého prince.

 Film začal, asi po půl hodině sem si začal všímat že je Pepíno vzrušený. Začal jsem žárlit že se mu líbí více ten hnusný pasák ovcí jak já. Vzrušeně jsem se na něj podíval, ale on si toho všiml. Vzal mou ruku a přejel s ní přes jeho erekci a já se jen na něj vyděšeně podíval. A na jednou mi Peíno sladce zašeptal do ouška: "chci tě!!! tady a hned!!!"

 Vyjukaně jsem se na něj podíval, ale než jsem stačil něco říct už si rozepínal kalhoty a vytáhl svou né velkou erekci. Chytl mou hlavu a přitáhl si jí ke svému klínu a prsty mi rozevřel pusu a zajel do ní svou erekcí. Chvíli jsem mu ho olizoval a líbal, ale na jednou se nad námi zjevila ochranka která nás hned vyvedla. Dostali jsme pokutu a doživotní zákaz sem jak kolik vstoupit.

 Šli jsme domů a najednou se Pepíno zastavil a omluvil se mi a pozval mě k němu domů. Já jsem souhlasil, ale v tom mi zazvonil mobil byl to můj nejlepší kamarád Jára. Ptal se jestli u něj nechci dnes přespat, nevěděl jsem co mu říct tak jsem se ho zeptal jestli u něj může spát i Pepa. Jára řekl že ano že mu to nevadí. Ihned jsme se s Pepínem vydali na cestu k Járovi, byla to docela dálka.

 Když jsme konečně došli k Járovi domů tak už na nás čekal. "Ahoj kluci" pozdravil Jára, mi jsme též pozravili. Jára nám nabídl něco k jídlu a k pití a pustil film. Vůbec nevím co to bylo za film ale líbil se mi. Asi po hodině a něco film skončil a Jára řekl že si na chvíli odskočí.

 Jára odešel a já tam zůstal se svou tajnou láskou Pepínem. Pepa se mi podíval přímo do očí a vášnivě mě políbil, celý jsem stuhl ale líbilo se mi to tak sem ho začal líbat též. Pepíno mě začal pomalu svlékat nejdříve mi svlékl tričko a začal jemně ale vášnivě olizovat mé bradavky sem tam je i jemně skousnul.(Byl jiný než před tím tentokrát byl něžný.) Rukou začal jezdit po mích už docela napnutých kalhotech, vyděl jsem že jeho začínají být taky už docela těsné at jsem mu je sundal. Sundal jsem mu i jeho tričko které pořád měl na sobě. Celý nazí jsme leželi na gauči líbali se a osahávali a na jednou mi Pepa zašeptal do ouška "chceš to?" Já sem odpověděl že ano.

 Přímo v tu chvíli když sem řekl ano přišel do pokoje Jára,byl docela zaskočený a já též jediný Pepíno zakočený nebyl vypadalo to že je mu to jedno. Po chvíli trapného ticha se ozve Pepína hlas a říká: "chtěl by jsi se přidat Járo?" Jára chvíli stojí ani nedutá a zčervená, potichu vysloví: "ano rád."

 Pepíno přistoupí k Járovi a začne ho svlékat. Já samozdřejmě žárlím jelikož sem chtěl Pepu jen pro sebe. Pepa nám oběma řekne at si klekneme, poslechli jsme a začali jsme mu kouřit s Járou jsme se střídali. Po chvíli Pepa řekne že máme přestat že by se udělal. Řekl mi at si kleknu a dal mi do pusi dva prsty aby sem mu je naslinil. Pomalinku jimi obkroužil můj vstup a zajel s nimi dovnitř. Já jen zasténal, po chvíli Pepíno usoudil že jsem připraven a jemně to mě vnikl zasténal jsem velmi nahlas trochu bolestí, ale hlavně slastí. Chvíli počkal něž si zvyknu a začal se pohybovat. Byl to tak nádherný pocit... po chvíli narazil na oni slastné místo na moji prostatu. Nemusel ji dráždit dlouho aby sem s hlasitými steny vyvrcholil, Pepíno vyvrcholil zárověn se mnou cítil jsem jak jeho horké sperma je ve mě.

 Pepa ze mě vystoupil a šel potěšit též i Járu. Jára se docela bál ale Pepa ho uklidnil a já též začal jsem mu ho kouřit a Pepa do něj pomalu vnikl. Jára vyjekl bolestí až se mu nahrnuly slzy do očí.

Chvíli počkal a pak se v něm začal pohybovat, Jára sténal bolestí ale i slastí. Po delší době Pepíno našel jeho prostatu a začal ji dráždit, Jára se chvěl a sténal jako o život. Na jednou se udělal a Pepa hned po něm.

 Všichni tři jsme usnuli na gauči. Ráno když jsme se probrali jsme se oblékli a dohodli že si to někdy zopakujem. Já a Pepa jsme šli domů bydlíme jen jeden km od sebe. Před jeho domem jsme se rozloučili a já šel domů.


Průměrné hodnocení: 2,52
Počet hodnocení: 21
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Misaki_
Misaki_

Nic co by se dalo zveřejnit...

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.