Jednoho dne Pepa zavolal Ondrovi ať přijde k němu domů. Ondra však nevěděl co po něm Pepa chce.

Tak co nejrychleji se Ondra vypravil na cestu k Pepovi a když už byl skoro u něj tak začalo chcát. Ondra byl cely promoklý,šel ke stodole a zabouchal na vrata.Pepa ho pustil dál až po delší době."Nejdřív po mě chceš, abych přišel a pak mě tu necháš stát?! Tak vyklop, co po mně chceš. Jsem skoro celý promáčený a rád bych to ze sebe shodil...." řekl ne moc milým tónem Ondra. Se svraštělým obočím se díval na Pepu. "Tak co chci jo?" řekl si pro sebe Pepa. Ondra na něj koukal s rukama skříženýma na hrudi. Nebyl moc nadšený z toho, že ho tu nechával stát v tom promočeném. I košile se mu začínala nehezky lepit na tělo. "Přece si mě sem "nezval" pro nic za nic ne?" ozval se opět po chvíli. "No to rozhodně ne..." zazubil se Pepa a otočil se k němu.

Vykročil k Ondrovi. Pomalým krokem šel za ním. Ondra tam stál jako zaražený a zíral na něj. Pepa se šklebil jako kočka Šklíba. Přistoupil k němu a stáhl jej na pohovku. Ondra vyjekl. Když se pokusil vstát, Pepa mu v tom zabránil. Klekl si nad něj a chytil mu ruce za hlavou. "Co to k sakru děláš Pepíno?!" vyprskl na něj. "Co kdybychom ty tvé promočené věci sundali?" opět ignoroval to, co říkal. Jakoby neřekl vůbec nic. Namísto odpovědi na jeho otázku začal stahovat mokré kusy látky z těla. Oblečení končilo na zemi, i přesto že sebou Ondra všelijak házel a snažil se mu ubránit. Moc dobře nechápal, co vlastně dělal nebo spíš, proč to dělal. Ani nechtěl Pepovi úmysly znát. "Kurva pusť mě Pepíno?! Děláš si ze mě srandu nebo co?! Nech toho krucinál!!!" škubal sebou. Chtěl jej ze sebe setřást, ale nepovedlo se. "Tak koťátko si chce hrát? Tak si tedy pohrajeme koťátko..." zavrněl mu do ouška a pak ho zkousnul.

Odezvou mu bylo zachrčení.Usmál se. Pohladil jej po jeho holém bříšku. Dotek Pepovy mastné ruky od salámu a prstění traktůrku se mu vůbec nelíbil. Nelíbilo se mu to, že se jej vůbec dotýkal a natož to, kde se jej dotýkal. Když jej pohladil po jeho erekci, zatnul zuby.

 Pohrával si s ním, dokud se nevzrušil. Ačkoliv se vzrušivými pocity Ondra bojoval a odmítal se jim poddat, prohrál. Pepa byl moc šikovný na to, aby mu odolal. Pepovy samotnému začaly být kalhoty jaksi těsné, tak to nehodlal protahovat. Svlékl se úplně. Tak to bylo nejpohodlnější. Stále dával pozor, aby ho udržel hezky v šachu. Byla by moc velká škoda, kdyby mu to slaďoučké zlatíčko uteklo. "Bude se ti to opravdu moc líbit..." zavrněl mu do ouška. Otřel se o jeho hezoučké tělo svým. Ondra se zachvěl. Ano, líbilo se mu to, což bylo špatně.

Doteky jiného muže by se mu neměly přece líbit! Jenomže jeho tělo říkalo něco úplně ale úplně jiného. Myslel to Pepa vážně? Po té, co se erekcí natiskl na jeho vstup a začal pomalu vnikat do jeho těla, pocítil jeho špatné úmysly. Když v něm byl špičkou erekce, prudce přirazil do jeho těla.

Ondra bolestí hlasitě zasténal. Pepa se spokojeně usmál. Okamžitě začal přirážet do jeho těla. Nebyl dvakrát nejopatrnější a ani nejněžnější. Blonďáček cítil, jak krev vytéká z jeho otvoru a teče mu po zadečku. Uvnitř jej to šíleně pálelo. Ta bolest byla nesnesitelná. Jako by jej cítil až v žaludku. Přirážel divoce a náramně si to užíval. Cítil, že tu slast už dlouho nevydrží. Ještě více zrychlil přírazy. Otíral se o prostatu toho drobečka pod sebou. Stále se díval do jeho tváře. Líbil se mu ten výraz. Užíval si ho. Užíval si celé jeho tělo. Ondrovi svaly se pevně stahovaly okolo Pepínova vzrušení. Popovi to dělalo nehorázně dobře. Ještě několikrát přirazil do nádherného dokonalého tělíčka pod sebou a zaplnil jej svým horkým spermatem. Ondrovo tělo se celé napjalo a mladíček s hlasitými steny vyvrcholil. Potřísnil své i Pepovo bříško. Pepa z něj vystoupil, lehnul si k němu. Přitáhl si jej blíže k sobě.

Ondra úplně vysílený neměl sílu na to, aby teď vstal oblékl se a došel k sobě. Zmožený ležel na Pepově gauči s hlavou položenou na jeho měkkém bříšku. Z těžka dýchal a koukal do stropu. Nechal z cela odeznít ty pocity, které mu Pepa způsobil. Pepa jej něžně výskal ve vlasech, jako by ležel na gauči po milostném aktu se svou láskou. Cítil k němu něco víc nebo pro něj Ondra byl jen mazlíkem na jednu noc? Zastoupí Ondru traktůrek?


Průměrné hodnocení: 3,94
Počet hodnocení: 18
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Misaki_
Misaki_

Nic co by se dalo zveřejnit...

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.