Probudil mne vzbudil rachot klíčů v zámku... Takže jsem donutil své tělo spolupracovat, aby se zvedlo z té úžasně měkkoučké a teploučké postele. Kašlu na to, jen si sednu.

 ''Nazdrek, já se jmenuji Rin. Budu ti šéfovat.'' mrkne na mě taký tlouštík, až se mi zvedne žaludek.

 ''Dobrej.'' posadím se. Ano už mé tělo bylo nesčetněkrát prodáno v aukcích, jelikož prostě 'páníčci' nevěděli co si počít s mojí arogancí a ignorací v jednom.

 ''Tady nestrpím žádné hovadiny chlapče, takže buď rád, že tu vůbec jsi.'' pohladil mě po vlasech. Vážně budu zvracet...Jen se falešně usměji.

 ''Musím si tě vyzkoušet.'' na to si olízne rty. Načež se já ohnu přes okraj postele, abych jim ohodil koberec, na novou barvu.

 ''Fuj, děláš si prdel? Mohl jsi být jen moje hračka, ale teď tě nechám točit porno ty kurvo zasraná.'' a s hnuseným výrazem odejde z pokoje.

 ''Heh... jako by to bylo něco nového.'' ušklíbnu se pro sebe, přičemž si otřu zvraky, které mi tečou po bradě. Nechutné...

 Po několika minutách do dveří vejde kluk přibližně mého věku a mé výšky. Jen mě se zavrčením prohlédne, poté obejde postel. Jen pokrčí rameny. Otočí se zpět ke mě.

 Je mi dost podobný jen má rovnější nos a výraznější lícní kosti. Má černé havraní vlasy, které zdobí jeden bílý pruh, tím se liší ode mě. Má na sobě černočervenou mikynu a skinny džíny. Boty jsou bíle conversky. Takže celek vypadá dobře.

 ''Máš štěstí...'' vrčí stále, ''Oblékni si to,'' na to mi hodí nějaké oblečení do obličeje.

 Začnu se oblékat. On mi musí zkoumat tělo, že jo? Navléknu na sebe košili bílé barvy a černé odrbané džíny.

 ''Pojď.'' řekne prostě se zvednutím. Počká až se zvednu, poté se rozejde mimo místnost. Rychlostí blesku ho následuji.

 ''Bylo mi řečeno, že jsi jen kurva pro všechno, takže tě beru do svého hřebčína. Zkus protestovat, jak fyzicky, tak argumentně a máš po prdeli. Půjdeš do normálního bordelu k tyči, nebo ti zařídím samé krásné,'' naznačí uvozovky, ''starší pány na jednu noc.''

 ''Em... oukey.'' zašeptám zklamaně. Hahahaha...

 ''Zkusí si tě s Lexin, poučí tě mimo kamery, takže se chovej alespoň slušně, jinak z tebe nebude ani ta kurva pro všechny.'' mrkne s otevřením dalších dveří, tentokrát vedou ven. Poukáže na auto, do něhož nasedne na místo řidiče. Odvážím se tedy nastoupit do předu, protože to nemá zadní sedačky.

 ''Tady máš nějaké papíry, abyses nějak orientoval.'' pohodí mi ony zmíněné věci, ''Zvíře v kleci nebudeš, máme rozděšlené programi, po nějaké době budeš moct ven, ale vždy s nějakou k tomu pověřenou osobou. Teď vyplň nějaký dotazník a hlavně drž hubu.'' pujčí mi ještě propisku, poté nastartuje. Dál si ho nevšímám, až na to jak vyjede s zahrabáním na štěrku a trhnutím celého auta. Raději jsem opravdu zticha, takže jen vyplním onen dotazník.

 

Vítám tě v hřebčíně Gemos

Doufám, že jsi gay, jinak ti to tu bude vadit, ale nic s tím neuděláš.


 1. Jméno Příjmení: Michael Olson                              

 2. Datum narození: 1. 5. 1998                                      

 3. Postavení v sexu: Submisivní, dominantní               

 4. Alergie: Žádné                                                           

 5. Strach (z čeho): Nevhodné zacházení s tělem,BDMS

 6. Orientace: Bisexuál                                                  

 7. Váha: 59kg                                                                 

 8. Výška: 175cm                                                            

 9. Onemocnění (AIDS, rakovina, prostata,...): Žádné

 10. Zaučení:                                                                      

 11. Manager:                                                                    

 12. Charakter:                                                                  

 13. Podpis: Olson                                    

 ''Em... pardon, že mlu...''

 ''Co chceš.'' zavrčí znova.

 '' Jak jako zaučení, jakej manžer a jakej charakter?'' nechápu.

 ''Popiš sám sebe, podle pravdy. Manažer bude Ricky Selon. A zaučí tě Lexon Richman.'' odpoví.

 Vše dopíšu, takže to nakonec vypadá nějak takto:

 

Vítám tě v hřebčíně Gemos

Doufám, že jsi gay, jinak ti to tu bude vadit, ale nic s tím neuděláš.


 1. Jméno Příjmení: Michael Olson                              

 2. Datum narození: 1. 5. 1998                                      

 3. Postavení v sexu: Submisivní, dominantní               

 4. Alergie: Žádné                                                           

 5. Strach (z čeho): Nevhodné zacházení s tělem,

 6. Orientace: Bisexuál                                                  

 7. Váha: 59kg                                                                

 8. Výška: 175cm                                                            

 9. Onemocnění (AIDS, rakovina, prostata,...): Žádné

 10. Zaučení: Lexon Richman                                          

 11. Manager: Ricky Selon                                              

 12. Charakter: Arogantní spratek                                   

 13. Podpis: Olson                                     

 

 Předám mu papíry, jakmile zastaví. Počkám až vyleze, až potom vystoupím já. Vstoupíme do budovy se středním nápise Gemos, kde se mě ujme nějaký týpek. Odvádí mne chodbou, do nějakého pokoje.

 ''Tohle je tvůj pokoj a já tvůj manažer.'' usměje se přívětivě na krátko ostříhaný kluk s barevnými vlasy a podobně sladěným oblečením. Taky dost hubený, ale je na něm vidět, že chodí do posilovny , nejspíš.

 ''Pokud máš otázky, směřuj je na mě. Budu tě hlídat patnáct hodin denně, takže ráno vtaneš v sedm a v deset jdeš na kutě.'' pročte nějaké papíry, ''Dnes máš volno, zítra od jedné odpoledne zkoušku s... Lexonem?! No.. fajn, snad projdeš.'' otočí další list, ''Tady máš rozvrh jídel a mapičku této budovy.'' naposledy se usměje a poté opustí pokoj.

 ''Jo, abych nezapoměl!'' vrazí hned zpět, ''Po budově se můžeš pohybovat jak chceš, ale nelez do žádného jiného pokoje s číslem. Je tu knihovna, koupelny a další různé místnosti..'' zasekne se, ''Jo a ještě nelez nikam kde nejsou popisky a tu máš klíče od pokoje, zamykej, když jdeš pryč.'' s tím už opravdu odejde.

 ''No super...'' povzdechnu si lehajíc na postel. Přečtu si papíry, když mne zaujme taková placatá věc na stolku. Docupitám k ní. Leží tu i papírek...

 

 Tady máš mobil, heslo na wifi je uloženo, tak si ho užij. Jen nepoužívej žádné informace o tomtu místu ;) S láskou Ricky!!!

 Ps: Na cokoliv se budeš chtít ptát, zavolej, nebo napiš (pod jménem Ricky)

 

 ''Whoah, to je apple! Tak to se mám zatím nejlíp.'' s tím skočím zpět do postele, kašlajíc na večeři. Přikryju se peřinkou, nastavím na onom mobilu budík a hurá jdeme spinkat!

 

 Ráno mne probudí nastavený budík na půl sedmou. Nehci aby tu byl někdo sřív, než jsem vzůru. Vyhrabu se z peřiny a procupitám ke skříni. Po otevření zjistím, že tu je dooooost oblečení, takže si mám z čeho vybírat. Čornu černé skinny džíny a bílou volnou košili. Než se naději je sedm a do pokoje vsupuje Ricky.

 ''Vidím, žes nezahálel.'' usměje se při podhledu na rozhrabanou skříň.

 ''Nevadí?'' optám se raději.

 ''Noup, ale teď šup, musím tě seznámit s Lexonem. Nemá v lásce zkoušet nováčky, ještě když je nezná...'' zasekne se, ''Vlastně ani poté ne.. Nu což, šup šup.'' drapne mojí ruku a už letím za ním přes celou chodbu. Po cestě nezapomene pozdravit pár lidí, trochu mě ukázat a hned jít dál.

 ''Tohle čístlo si zapamatuj, tady bydlí Lexon. Být tebou jsem v klidu.'' mrkne, než otevře a zajčí: ''Lexonku!''

 ''Ztichni...'' Je ještě vražednější, než ten co mě přivezl. Dlouhé černé vlasy jsou to jediné co právě teď vidím...

 Na prázdno, ale hlasitě, polknu. Takže upoutám všechnu pozornost toho vrčícího stvoření, které je mimochodem pořád otočené zády k nám.

 ''Ty jseš?''

 ''M-Michael...'' zašeptám.

 ''Jo.. něco mi o tobě Chris říkal... Nevím, ale prý nebudeš tak špatný, jak vypadáš.'' odignoruje Rickyho a konečně se na mě podívá. Jeho šedé až ocelové oči probodnou mé tělo. Hodně znatelné lícní kosti a světlé rty v přísné lince. Svaly zdobí jeho tělo, přestože se zbytek schovává v černém volném tílku a stejnobarevných potrhaných džínách.

 Ušklíbne se.

 ''Tak já jdu. Mějte se.'' s tím manažer vypeláší z místnosti.

 ''Ať je to za náma... jsem nahoře, takže pokud máš nějakej problém, otoč se na toho nedomrdku co tě přivezl.'' dojde ke mě.

 ''N-ne...''

 ''Klekni si.'' zatlačí mi jemně na ramena. Poslechnu.

 ''A teď ukaž co umíš.'' uchechtne se. Já se budu smát na posledy...

 Rychlým tahem rozepnu poklopec jeho kalhot, abych je stáhnul i se spodním prádlem k jeho kotníkům. Rukou polaskám jeho chloupu, jen prsty. Poté hlavu přemístím blíže k jeho rozkroku. On odkopne sundané věci, aby se mírně rozkročil.

 Tentokrát vezmu do ruky celé jeho přirození, načež si ho vložím do úst. Opatrně vsaju špičku, přičemž rukou pohnu nahoru a dolů, rychle. Překvapeně vzdechne. To mi přidá sebevědomí. Pohltím celou délku až po kořen. Rukou promnu varlata, pokaždé když pohnu hlavou. To vše několikrát pomalu opakuji, nakonec mlsně olíznu špičku, již naběhlé chlouby.

 Když se chci znovu pustit do týrání muže předemnou, chytí mne za vlasy a začne si udávat vlastní tempo.

 ''Kurva... nečekal jsem, že bude mít pravdu.'' v tu chvíli přestane. A to jsem cítil první kapky slasti.

 Pomůže mi se zvednout, avšak ne na dlouho, protože se dostaneme jen k posteli. Donutí mne si lehnout, načež mi stáhne džíny i spodky. Hned na to se přesune nahoru a políbí mě. Dravě, což si nenechám líbit, začnu tedy bojovat z toho co umím. S úšklebkem se odtáhne. Přesto mi okamžitě strčí prsty do úst. Jemně je ožužlávám, a neopomenu se někdy silněji zahryznout. Po dokonalem oslintání vytáhne své prsty, aby je mohl zase vsunout, ale jinam. Roztáhne mi nohy, až si připadám jako levná holčina. Poté, bez přílišné jemnosti, zasune oba prsty do mých utrob. Znovu mi daruje polibek, do něhož sladce vzdychám.

 Jo... umím ze sebe udělat kurvu.  Po krátké a nešetrné přípravě. Ne že bych nebyl zvyklý, zajede prsty hodně hluboko, až narazí na slastný 'bod'.

 ''Zlato,'' zavrčí po ukončení toho našeho hubana, ''Nejsi jediný kdo si to má užívat.''

 ''Hnh...'' přestanu přirážet proti jeho ruce, abych se mohl soustředit na jeho krk s lícními kostmi. Obdarovávám ty místa motýlími polibky, dokud nenarazím na ucho. Slastné mu do něj zasténám, hlasitě, vášnivě, a hlavně nenuceně. Druhou rukou přejede po mém přirození a nezapomene ho silně zmáčknout, až se mi z toho zaplní oči slzami. Jak krutý člověk...

 Nenásilně mi znovu zajede jazykem do ůst, načež roztáhne hrubě prsty od sebe. Mírně mučivě zakňučím a přirazím proti němu. Jen se do mých rtů uchechtne, pokračijíc v plenění mého skoro krku. Odtáhne obě ruce s 'mými' slastidli od mého zadního vstupu a vzpříméného penisu.

 ''Připrav se...'' zamručí po rozpojení rtů, do kterých se trošku zahryzne. No co mě čeká potom je o dost lepší...

 Na jeden příraz mne celého vyplní. Vykřiknu. Slastně...  Omotám své nohy okolo jeho trupu a ruce okolo krku. Přiráží tvrdě, a pomalu zárověň...  Pohnu se proti němu, čímž mu naznačím, aby zrychlil toto tempo na maximum. Splní moji žádost. Nečekal jsem, že to přijde tak brzo. Ještě párkrát přirazí a já konečně vyvrcholím. Stáhnu svaly v konečníku a tím donutím ejakulovat i jeho.

 ''Mé jméno?'' zašeptá mi do ucha.

 ''Lexon.'' navrátím odpověď se stejnou hlasitostí.

 ''Přesně, Michaeli.'' mrkne na mě.

 

 ''STOP!!'' zaječí režisér.

 ''Konečně...'' přibehne Adam, ten co mě přivezl, s nějakým oblečením pro Lexona.

 ''Dobrá práce, všichni na svá místa, zkusíme si další scénu!'' ječí dál rejža, ''Miku máš zbytek dne volno a dík.'' odvrátí se od placu.

''Teď jdeme natočit Eleanor, když se sem snaží dostat za Lexonem!"

 Jo.. já se nezmínil? Jsem jen pouhý herec...Herec pro všchnu srandu.


Průměrné hodnocení: 4,39
Počet hodnocení: 36
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Omu
Omu

Originální Magoristický Uke... Nevěřím v boha, ale v jiné nadpřirozeno ano. Neznáš tvář, poznáš přítele, ať už vypadá jakkoliv. Znáš-li …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.