Když skončila porada, vyšel jsem před budovu naší firmy a rozešel se směrem ke svému autu. Šel jsem dlouho, až jsem dorazil k parku. Byl tam, seděl tam a svými tenkými prsty  jakoby hladil struny svojí kytary. Před sebou měl položenou kšiltovku a v ní pár drobných. Šel jsem blíž a hodil do ní taky něco málo. 

    Podíval se mi do očí přes své rudé vlasy, co mu spadaly do obličeje a s něžným úsměvem mi poděkoval. Musel jsem se odvrátit, jinak bych se na místě roztekl. Otočil jsem se a pokračoval v cestě domů. 

                                                                                                                                                          ***

    Doma jsem si hned dal sprchu. Když jsem skončil, obtočil jsem si ručník kolem pasu a šel do ložnice. Sáhl jsem do nočního stolku a vytáhl knihu ke čtení. Pod ní jsem obevil štos fotografií. Na vrchu byla fotka toho mladíka s kytarou, kterou jsem udělal když jsem ho viděl poprvé.

    Nemohl jsem na něj přestat myslet, ale nechtělo se mi věřit že bych se do něj snad zamiloval. Musím se starat jen a jen o svou práci. Možná je to ale ten důvod proč ode mě odešla nedávno přítelkyně. Můj penis ale říkal něco jiného a já byl nucen se mu věnovat, přičemž jsem nepustil fotku mladíka z ruky.

                                                                                                                                                         ***

Dalších několik dní jsem se mu vyhýbal. Bál jsem se že bych zkazil to málo hezkého co mezi sebou máme. Až jeden den když jsem v odporném horku, že jsem si musel sundat sako,  šel svou obvyklou cestou k autu, chytil mne někdo za rukáv košile.

,, Proč se mi vyhýbáš? " řekl jemný hlas. Otočil jsem se a spatřil mladíka, toho mladíka, svého kytarystu z parku. 

,, Nee..... tak tak to není, " vykoktal jsem, ,, jen teď nemám moc drobných, které bych ti mohl nabídnout. " 

,, To je hloupá výmluva, " odvětil mi. ,, Jmenuji se Marek, ale přátelé mi říkají Maki. " Když to dořekl, pustil můj rukáv a šel zpět na své místo.

    Přišel jsem za ním, ,, Daniel, Jmenuji se Daniel."  Jeho oči se rozzářili. Strávil jsem nějaký čas posloucháním Makiho, jak hraje, dokud se nezačalo stmívat.

,, Mohl bych tě pozvat k sobě na večeři? " otázal jsem se. Maki na mě zíral těma svýma modrýma očima jako dítě co již týden nic nepozřelo. 

                                                                                                                                                          ***

    Posadil jsem ho do jídelny a šel jsem udělat kořeněné kuřecí na pánvi se zeleninou a chilli omáčkou. Po chvilce se obevil Maki ve futrech a snažil se mě na něco zeptat. ,, Víš Dany, mám brigádu, ale moc mi nevynáší. Když nejsem tam, hraju v parku a naopak. Bydlel jsem teď u známého, ale vyhodil mě i přes to že jsem platil a snažil se nebýt na obtíž. Včera jsem musel spát venku a tak se chci zeptat. Myslíš že bych se tu mohl vysprchovat? " 

    Jediná věc na kterou jsem se v tu chvíli zmohl bylo jen přikývnout a ukázat mu směr kde je koupelna. Poděkoval a šel se umýt. Nikdy by mě nenapadlo že je na tom tak zle. Byl upravený a slušný. Nevypadal že by ho cokoliv trápilo. Jsem rad že se mi svěřil. Zároveň jsem dostal pocit jako bych ho musel znenadání chránit.

Když se Maki vrátil z koupelny měl kolem pasu jen ručník a já měl okamžitě stojáka. Byl jsem rád že sedím za stolem a jídlo je připravené. Přenesl si talíř z druhé strany stolu ke mě a nahodil pro mě neodolatelný úsměv.., když si sedal vedle mě.

,, Doufám že nevadí, že jsem jenom v tvém ručníku? " řekl s plnou pusou zeleniny až mu klička hrášku spadla do klína. ,, Můžu? " otázal jsem se. Maki kývl hlavou na souhlas. Sehnul jsem se a hrášek sebral ústy. Maki mě placl po hlavě a já jí rychle zvedl. 

,, Tohle ke stolu nepatří, " odvětil mi a usmál se. Po večeři se rozhodl že umyje nádobí. 

,, Zůstaň tu, " nadhodil jsem, ,, pokud ti nevadí spát se mnou v jedné posteli. " Když to uslyšel, polil se a namočil tak moje bílé triko, které jsem mu půjčil. Bylo přes něj vidět všechno i jeho stopořený penis. V tu chvíli mě napadlo jen jediné : malej a nadrženej. Musel jsem se zasmát. 

,, Čemu se směješ, " vyhrkl na mě a celý se červenal. To už jsem ale stál u něj a vzal ho do náručí. ,, Domyješ to zítra, " řekl jsem a zahleděl se mu do očí. Do těch hlubokých modrých očí. Miloval jsem je, ne miloval jsem ho úplně celého. 

Donesl jsem ho do ložnice a stáhl z něj triko i boxerky. Jednoduše jsem do něj lehce strčil a on se svalil do postele. Rebelsky jsem se usmál  a pomalu jsem se k němu plazil. Když jsme byly tváří v tvář, tak jsem chvilku čekal jestli se k něčemu odváží. Nakonec mě nebavilo čekat, protože ta čurina na mne koukala a smála se. 

,, Co je? " zeptal jsem se ho se zařaženým obličejem. 

,, Nic se neděje hrášku. " odvětil a dál se nesmírně tlemil. To už mě nakrklo a na místě jsem myslel, že ho přerazim. Snažil jsem se ho umlčet polibkem, ale on se dál tlemil jak hovado. To už jsem neustál. Zvedl jsem se a šel si dát do kuchyně panáka. Opřel jsem se o linku a tentokrát jsem se usmál já.

,, Tohle bude na dlouho. " pomyslel jsem si a chtěl jsem se otočit a jít za nim zpátky. Jenže než  jsem se stačil otočit, tak mě něco stačilo obejmout. Byl to on. 

,, Z tohohle už asi nic nebude,co? " zeptal se mne jemným hlasem. ,, O co se pokoušíš, už jsi jednu šanci dostal. " Podíval se na mne skleslým výrazem utrápeného štěněte a já neodolal. Zatáhl jsem ho zpět do ložnice a tentokráte jsem se s ním už nemazlil.  Měl jsem v nočním stolku po ex pouta. Vyndal jsem je a spoutal mu ruce k záhlaví postele. Tvářil se překvapeně, ale usuzuji že se mu to i líbilo. Pak jsem si sundal kravatu a uvázal mu jí kolem očí, tak aby nic neviděl. 

,, Dany ..? " otázal se postupně klesajícím tónem. To už jsem si ale sundaval košili a rozepínal kalhoty. Do minuty jsem se nad ním ocitl úplně nahý. Jeho dech se ze strachu a napětí zrychloval. Začal jsem ho lízat všude kde to šlo. Na krku, hrudníku, bradavkách, břiše a bodbříšku, na vnitřní straně stehen. Pak už jsem vzal do pusy jeho penis. 

    Sál jsem, kousal a pomáhal si rukou. Maki z toho byl u vytržení a nakonec se s prohnutím v zádech udělal do mé pusy. Nechtěl jsem vyplítvat ani kapkou toho slastného moku. Pak jsem vzal lubrikant a potřel si s ním svůj penis. Dal jsem si i trochu na prsty a snažil se jimi dostat k Makimu. Vůbec netuším jak se mohl cítit když nic neviděl, ale jeho úd naznačoval, že chce abych pokračoval. Rozhodl jsem se udělat další krok. Políbil jsem ho a zasunul. Maki se zhluboka nadechl a chvíli zadržoval dech než jsem začal přirážet. 

    Jako na potvoru mi zazvonil mobil a já se v rozpoložení ani nenamáhal přestat. Byl to hovor z práce. ,, Prosím nemám teď čas. Vyřizuji něco s jedním klientem, " když jsem ani nedokončil větu, Maki zrovna vyvrcholil a vykřikl. Hned jsem zavěsil. Dál jsem si pohrával s jeho tělem. Až jsem dosáhl orgasmu. 

,, Jak se ti to líbilo? " otázal jsem se Makiho. Ten byl jen rád, že jsem mu už sundal pouta i kravatu. ,, Myslím že jsem se zamiloval, " řekl rozklepaným hlasem, ,, a co jsi myslel tím klientem? " 

 

,, Víš, pracuju jako manažer a ty opravdu hezky hraješ na kytaru a i zpíváš. Párkrát jsem tě slyšel. Myslím že máš na víc než jen hrát v parku za drobný. Chtěl bych tě uplatnit někde výš, " vysvětlil jsem mu. Jeho tvář se rozzařila a popadl mne kolem krku. ,, Děkuju, děkuju....hrášku," vyhrknul ze sebe.

Dovětek: 

    Dalšího dne jsem ho vzal k nám do agentůry. Měl jsem pravdu, po několika hodinách cvičení a spolupráce se ozvalo spoustu sponzorů a obědnávek. 

    Dnes s ním jezdím na každé turné jako jeho manažer a milenec.


Průměrné hodnocení: 4,67
Počet hodnocení: 27
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Aderu-senpai
Aderu-senpai

Jsem milovníce anime a mangy a samo sebou Yaoi!!

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.