Hlavní záložky

Základní info

Obrázek uživatele Shirubi
Nástup do služby:
Pá, 07/08/2015 - 21:10
Naposled k vidění:
Čt, 09/09/2021 - 15:39

Osobní info

Mám duši: 
sekeho
Jsem narozen/a ve znamení: 
Blíženců
Pohlaví: 
Žena
Pocházím z: 
dalekého vesmíru

Kontakty

Sociální sítě a další kontakty.

Karma

Pozitivní body pro Vašeho oblíbeného uživatele:

O mně

Jsem trochu divná, lezou mi na nervy malý, uřvaný a otravný děti, často i moderní pubertáci. Jsem dosti tichá, někdy by se dalo říct až zakřiknutá. I přes mou lásku ke klidu a soukromí, mám ráda společnost, ne velkou, ale třeba jednoho člověka, který je stejně tichý a opuštěný jako já. 

Ráda píšu básně a příběhy, mám i vlastní blog, kam vkládám svá díla, jsou tam i některé příběhy, které si netroufám dát sem, nebo to sem prostě nepatří. Budu ráda, když jej také někdo navštíví. Specializuji se spíše na parodizování například filmů, japonských seriálů, nebo možná časem i knih, ale píšu i vymyšlené povídky. Několik příběhů jsem napsala už na Final fantasy, ale pracuji i na jiných tématech. 

Pro zájemnce, můj blog naleznete zde: http://shiruba.blog.cz/.

Přeji všem hezký den i hezké prožití příběhů. :)

 

můj mail: YLSM@seznam.cz

Zájmy

Mám mnoho různorodých zájmů. Ale nejvíce se věnuji psaní básní a povídek.  Dále pak miluji čtení. Až po těchto dvou činnostech přichází kreslení. Také jsem ráda hrála na hudební nástroje.  Krom toho mě bavily hrát divadelní přestavení ve školním dramatickém kroužku. Což je asi vše, nevím co bych ještě zmínila. A ano, poslouchání hudbu, ale to už je asi tak opravdu všechno. :)

Poslouchám

rock, metal, folk, trochu český pop, muzikálové písničky

Odznaky

Pro radost
Chat: 
Vypnuto