Předtím se Judovi do školy nechtělo, ale teď se mu budova vzdělávacího ústavu jevila přinejmenším jako odporná. Při představě, že se potkají na chodbě, nebo že se uvidí na hodině (což bylo samozřejmě nevyhnutelné), se mu sevřelo hrdlo a obracel žaludek. Byl nervozní, nevěděl jak se k němu teď chovat a jak se k němu bude chovat on.

Dokouřil cigaretu a neochotně se vydal dovnitř. Sedl si do lavice a podíval se na rozvrh. Angličtina třetí hodinu, výtvarka pátou. Gageovi hodiny. Nešťastně si povzdech a vyndal z batohu učebnice.

První dvě hodiny nebyl absolutně schopný vnímat probíranou látku. Pořád přemýšlel, jaké to bude, až ho uvidí, jak se bude chovat on a už jen při té představě ho znovu zaplavila vlna studu. Bože, nejradši by byl na jiném kontinentě. O přestávkách radši nevylézal ven z učebny, aby jej nepotkal, i když věděl, že je to zbytečné a jen prodlužuje něco, co se stejně stane. Pak zazvonilo na třetí hodinu.

Gage vešel do třídy a první co udělal bylo, že se střetl s chlapcovým pohledem. Ledové oči to však nevydržely a sklopily pohled do klína. Učitel se neusmíval, což bylo neobvyklé. Normálně vždycky vstoupil do učebny s úsměvem na rtech, ale teď byl málomluvný a odměřený. Zbytek třídy, zejména pak dívčí osazenstvo si jeho chování také všimlo a komentovalo to šepotavým brbláním. Krom Juda, ten se stále snažil předstírat, že tu není. Hodinu provázel učitelův nevšední strohý výklad, ale v jeden okamžik, když procházel uličkou mezi lavicemi, nenápadně přistál Judovi na stole kousek přeloženého papírku. Jude na něj chvíli rozmyšleně koukal, nakonec ho ale vzal do ruky a rozložil.

Promluvme si, dnes po vyučování. Prosím.

Jude ten vzkaz zmuchlal a rezignovaně si opřel čelo o dlaň. Teď už vážně netušil co by měl dělat. Nechtělo se mu o ničem z toho mluvit, už jen při vzpomínce na ten večer mu bylo trapně. Někdo by mohl říct, že se cítil i zneužitý. Ale čím víc o tom přemýšlel, tím víc se sám v sobě nevyznal, když si uvědomil, že mohl přeci odejít hned jak se začalo k celé té události schylovat. Jenže on to neudělal. A proč vlastně? Protože mu bylo v Gageovi přítomnosti dobře? Protože, to mravenčení v podbřišku, když se k němu přiblížil, bylo čím dál víc silnější? Protože...to možná celou dobu chtěl ale nevěřil, že by se to mohlo stát. A když se to stalo, byl tak překvapený, že zpanikařil. Rozhodl se.

Na konci páté hodiny, když se třída vyprázdnila přišel k učitelskému stolu, kde si Gage sbíral věci.

„Přijdu večer do ateliéru,“ oznámil mu Jude suše, přehodil si batoh přes rameno a odešel z místnosti. Ve školní jídelně si sedl ke stolu, oběda se však ani nedotkl.

Po vyučování se přišoural domů. Doma byl jen Simon, který také zrovna dorazil z práce.

„Ahoj. Jak ses dnes měl?“ Zeptal se Juda přátelsky, ten na něj ale jen vrhl chladný pohled.

„Nádherně. Slunce svítilo, ptáci zpívali a kam oko dohlédlo samá kytička,“ pronesl nakonec sarkasticky ale v obličeji nehnul ani brvou. Simon se napřímil. Už toho měl dost.

„Víš, Jude, nemusíš mně mít rád, to ti nikdo přikázat nemůže. Ale mohli bychom se alespoň zkusit tolerovat. Dlouho jsem mlčel, když ses navážel do své matky, ale už je toho moc. Je nešťastná, víš? Z toho jak se k ní chováš, jak jí urážíš a jsi drzý. Moc se kvůli tobě snaží. Ale už je na pokraji sil. A jestli tak budeš pokračovat, opravdu to vzdá. Přemýšlej o tom, protože hrozí, že se jednou dostanete do fáze, kdy nebude cesty zpět.“

Jude se naštval. Tohle bylo to poslední, co chtěl dneska řešit. Jakoby nestačilo, že zjistil, že je asi teplej a první u koho to zjistil, je jeho učitel. Teď mu ještě bude dávat kázání chlap, který se dere na pozici jeho otce a kterého nesnáší. Bylo toho na něj moc a měl pocit, že každou chvilkou vybuchne. Zhluboka se nadechl.

„Víš,“ začal jízlivě,“je hrozně fajn, že má máma někoho, kdo se jí zastane. Kdo je jí oporou.“ Přistoupil k Simonovi a téměř si dýchali do tváře. „Protože když zabila tátu, já nikoho takového neměl,“ zašeptal Jude zlostně.

„To s tvým tátou mně mrzí, byla to strašlivá nehoda, ale-“

„Neopovažuj se!“ Zakřičel chlapec. „Už nikdy nezkoušej mluvit o mém otci! Nic o tom nevíš! Ještě jednou si ho vezmeš do huby a-“

„Ahoj, jsem doma,“ ozvala se od vchodových dveří Suzanne. Jude se o krok vzdálil od Simona. Nakonec prosvištěl chodbou okolo své matky, hlesl na ni jen, ať s ním na večeři nepočítá a zabouchl za sebou vchodové dveře. Suzanne se zmateně podívala na Simona.

„Co se stalo?“ Došla ke kuchyňské lince a položila nákup.

„Ale nic,“ usmál se Simon a políbil ji na přivítanou. „Jen další výměna názorů.“ Nechtěl ji znepokojovat. Judova matka si smutně povzdechla, což teď dělala téměř každý den. Zatímco uklízela nákup, Simon ji ovinul ruce kolem pasu ve snaze ji rozveselit.

„Nedělej si starosti. Otevřeme si lahev vína, dáme si něco dobrého a uděláme si pěkný večer,“ usmál se na ni a ona mu po chvilce váhání úsměv opětovala.

 

 

Jude vzteky nakopl kámen, co se nevinně válel na chodníku. Ten se odkutálel o dva metry dál a kdyby to bylo možné, sledoval by, jak si rozrušený chlapec zapaluje cigaretu a pokračuje šouravou chůzí dál po ulici. Šel ani nevěděl kam. Říkal si, že Simon si nemohl vybrat horší den na takovouto rozpravu, čas kdy měl Jude po více jak roce a půl myšlenky na úplně jiné avšak stejně nepříjemné věci. On přeci není gay. Nebo ano? Člověku, co něco podobného nezažil, se jen těžko vysvětluje, jaký chaos měl teď mladík v hlavě. Momentálně procházel neočekávanou krizí osobnosti, měl pocit, že sám sebe vůbec nezná. Tyhle věci nikdy neřešil, ani by ho nikdy nenapadlo, že by je někdy řešit měl, nebo, že se něčím takovým bude někdy zabývat. Muži ho nijak nepřitahovali, alespoň doposud ne. Ale Gage…

Bloumal ulicemi několik hodin a přemýšlel, když si všiml kolik je a téměř zděšeně si uvědomil cihlovou čtyřpatrovou budovu, která stála před ním. Chvilku ji pozoroval. Co udělá až tam vejde? Co udělá on?

A najednou měl sám sebe dost! Ten pocit zmatenosti ho naprosto vyčerpával a on se rozhodl, že ať už to dnes skončí jakkoliv, udělá si jasno. V tom kdo je, co chce a co nechce.

Zazvonil na zvonek. Z interkomu se nic neozvalo, dveře jen začaly bzučet jakoby říkaly Kde jsi tak dlouho, čekáme celou věčnost!

Vyjel výtahem nahoru a když vyšel, spatřil tvář plnou obav a znepokojení. Gage už se nadechoval, aby něco řekl, ale Jude ho zarazil.

„Přišel jsem jen, bych ti řekl, že z toho nebudu dělat aféru. Nehodlám, tě nikde udat, nebo něco takovýho. Byla to stejně moje chyba jako tvoje, a ať to tak bylo nebo ne, mám dojem, že kdybych tě zarazil, tak by jsi toho nechal. A už se k tomu nechci vracet,“ zakončil chlapec proslov, který si nacvičoval cestou výtahem. Během toho se však ani jednou nepodíval učiteli do očí.

Gage přikývl. Chtěl se k tomu ale také vyjádřit.

„Jude, chápu, že se ti asi nechce mě poslouchat. Ale nech mě taky něco říct. Pojď se posadit a promluvme si o tom jako dva dospělí lidé.“ Ustoupil a pokynul rukou k pohovce. Jude zavrtěl hlavou a dál tvrdohlavě stál před výtahem.

„Dobrá,“ povzdech si Gage. „Chtěl jsem ti jen říct, že se omlouvám. Nikdy bych něco takového neudělal, kdybych měl pocit, že to nechceš. A chápu jak se teď cítíš, já byl podobně zmatený, když jsem zjistil, že jsem gay. Ale měl jsem pocit, že jedeme na stejné vlně.“

„Přestaň,“ zašeptal chlapec, ale učitel jakoby ho neslyšel.

„Od chvíle kdy jsem tě spatřil, jsem cítil něco zvláštního, imponoval jsi mi. A měl jsem dojem, že to máš stejně.“

„Nech toho,“ řekl teď už nahlas Jude, ale Gage to dál ignoroval a pokračoval v proslovu.

„Od tvé první návštěvy tady, jsem tě nemohl dostat z hlavy a-“

„Povídám, nech toho!!!“ Zakřičel mladík. Gage zmlknul. Jude se upřeně díval do těch nádherných očí, začal těžce oddechovat, jak v mysli zápasil sám se sebou a nakonec si rezignovaně uvědomil, že už tomu pohledu nedokáže dál odolávat. Ve vteřině jej veškeré odhodlání opustilo a přemohla ho touha. Dvěma rychlými kroky se přiblížil ke svému učiteli, zvedl ruce, aby jej uchopil za hlavu a zuřivě jej políbil.

Gage nejdříve překvapeně zamrkal, následně se ale tomu políbení poddal a oplácel je se stejnou vášní. Chlapec se na něj doslova přisál a byl neukojitelný. Zapomněl na všechno, na svou matku, Simona, dokonce na svého otce a na to, jak naštvaný je na celý svět, a hlavou se mu honilo jen to, jak moc toho muže chce. Jak je mu u něj dobře a jak moc ho vzrušuje.

Začali se, stále ve vzájemném polibku, sunout dovnitř ateliéru, až se dostali k provizorní posteli z palet. Tam se Gage zarazil. Přestal chlapce líbat, vzal jeho tvář opatrně do dlaní a zahleděl se mu hluboko do očí.

„Jestli mně nezarazíš teď tak…“ zašeptal.

Jude mu pohled zadýchaně oplatil. Po kratičkém okamžiku ho však začal znovu líbat a Gageovi to jako projev souhlasu stačilo. Stáhl z chlapce triko a začal jej líbat postupně na krku, rameni a hrudi, až se dostal k jeho levé růžové bradavce. Nejdříve ji jemně políbil a pak obkroužil jazykem. Nakonec ji začal sát. Jude vzrušeně vzdychl, když ji Gage šibalsky stiskl mezi zuby. Nechtěl zůstat pozadu a tak se zanedlouho i učitel ocitl bez vrchního dílu oděvu. Byl nádherný. Přirozeně opálený a jemně vypracovaný hrudník začal Jude hladit a laskat, až se v jeho rozkroku našponovalo jeho mužství. Mužovi oči to zaznamenaly, vzal chlapce a pomalu jej položil na postel. Nahnul se nad něj a znovu jej začal líbat. Pak pomalu začal líbat chlapce na krk, poté na rameno a hruď a nakonec zasypával polibky břicho a podbřišek. Opatrně mu rozepnul zip u džín a rovnou i se spodním prádlem a ponožkami je svlékl. Jude teď před ním ležel úplně nahý. Chlapec ho přitahoval, jeho bledá pokožka, doposud nedotčena vypadala jako z bílého mramoru. Gage napadlo jen, že je trochu vyzáblý, protože byl schopen napočítat většinu žeber, břicho měl propadlé a pánev vystupovala. I tak byl ale krásný a Gage se pousmál, když si chlapec předloktím zakrýval oči, snad kvůli studu.

Znovu se k němu sehnul a tentokrát nekompromisně olízl chlapcův ztopořený úd od kořene až ke špičce. Jude vzdychl a když jej Gage vzal celého do úst a při tom si začal prsty pohrávat s varlaty, měl pocit že vybuchne. Byl velmi zkušený a pečlivý. Pohrával si s jeho chloubou, lízal, sál a líbal ji a bylo to skvělé. A když už byl Jude na pokraji vyvrcholení, Gage se napřímil, znovu se nad něj sklonil a políbil ho.

„Otoč se,“ zašeptal mu do ucha a Jude poslechl. Věděl, na co se chystá a začal mít trochu strach i když byl pořád hodně vzrušený. Gage ho vzal za boky a nadzvedl je, takže chlapec se ocitl na všech čtyřech, jen lokty se opíral o matraci a připadal si s vyšpuleným zadkem jako na výstavce. Styděl se. Když ale u otvoru ucítil mužův jazyk, jak kolem něj začal kroužit a sem tam se i hravě špičkou vsunul dovnitř, znovu zasténal vzrušením.

Chlapec ztuhl v okamžiku, kdy se dovnitř vplížil první prst. Gage chvilku počkal, aby si mladík přivykl a pak jím začal jemně pohybovat. Zanedlouho přidal druhý, to už Jude přestával cítit cokoliv příjemného. A když u vchodu ucítil Gageovo také velmi vzrušené přirození, podvědomě zatnul svaly a nervózně začal oddechovat. Gage ho zezadu objal. Začal jej znovu hladit a třít v rozkroku, ve snaze mladíka uklidnit.

„Budu opatrný. Jen se musíš uvolnit,“ zašeptal mu konejšivě do ucha a Jude (ačkoliv si pomyslel, že v takové chvíli by se doopravdy uvolnit dokázal jen magor), váhavě přikývl. Uslyšel otevírání lahvičky od lubrikačního gelu a trochu se mu ulevilo, ne však nadlouho.

Nejprve ucítil nepříjemný tlak a pak ostrou bodavou bolest. Měl pocit, že je právě rozerváván vejpůl a nutno podotknout, že se potýkal s poměrně nadprůměrnou velikostí. Opět zasténal, tentokrát však ne slastí, ale bolestí a byl rád, že mu dal Gage znovu trochu času, aby si přivykl. Momentálně nechápal, jak je možné, že ve vesmíru existují lidé, kterým tohle připadá příjemné a vzrušující, když v tu chvíli jeho lektor poprvé opatrně přirazil. Vstup do konečníku jej sice stále pálil, ale v jeho útrobách se událo něco překvapivého, něco velmi intenzivního, co ho donutilo znovu slastně vzdychnout. Gage se na ten popud začal v pomalém ale pravidelném rytmu pohybovat a když se jal svým penisem dotýkat toho nadmíru citlivého místa, Jude začal zjišťovat, že bolest nejen přestává, ale mění se ve velmi příjemný a vzrušující pocit. A když se pak k tomu všemu přidaly Gageovi slastné vzdechy a jeho zodpovědně se starající ruka, mnoucí chlapcův penis, mladík se začal ocitat v sedmém nebi. Gage začal přirážet poněkud horlivěji. Oba se najednou ocitli v husté atmosféře vzdechů a odéru zpocených těl. Učitel na okamžik vysunul svůj úd aby chlapce otočil. Ležel pod ním, hrudník mu klesal a zdvihal se a jeho penis byl našponovaný. Gage si ten pohled chvilku vychutnával, tolik ho ten kluk přitahoval. Vzal jej pod koleny a nadzvihl. Znovu do něj pronikl, ale tentokrát to Jude očekával a vítal to. Ocitli se v pletenci pocitů, pohybů a slastného naříkání. Jejich vzrušení se stupňovalo, Gage se podíval chlapci hluboko do očí a v ten moment, za doprovodu odpovídajících zvuků, naplnil jeho útroby teplým spermatem. Na kratičký moment se zastavil a vydýchával, hned se však klonil k Judově klínu a začal se mu věnovat s precizností jemu vlastní, aby i mladíkovi pomohl dosáhnout vrcholu. A netrvalo to dlouho, stačilo jen pár pohybů, jen pár dotyků ústy a Jude se také ocitl na vrcholu blaha. Gageovi po dlani stékalo bílé, hřejivé semeno a on se usmál. Naposledy se naklonil nad ta rozpálená ústa a vášnivě je políbil.

Ačkoliv si takhle Jude svoje poprvé nepředstavoval, byl rád, že mohl něco takového zažít právě s Gagem.


Průměrné hodnocení: 5
Počet hodnocení: 2
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Kayla
Kayla

Uživatel o sobě nezveřejnil žádné informace.

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.