Mat tohle období nesnášel. Nesnášel období páření, které nastávalo dvakrát do roka. Všichni se v ten čas měnili na nadržené bestie, které nejdou za ničím jiným, než orgasmem. Mat se vždy vypařil pryč, hluboko do lesa, kde se sám utápěl v bolesti z nedosaženého vrcholu a v slzách prahnoucích po svém milovaném. Mat nikdy nechtěl nikoho jiného než Alfu jejich smečky, Miku, ale ten se každoročně účastnil orgií, a jak si Mat myslel, věnoval se pouze svým zvířecím pudům. „Proč? Proč to musel být zrovna Mika, do koho jsem se zamiloval?“ Dost často si tu otázku pokládal a sám nad sebou poté zakroutil hlavou. Byl beznadějný.

Mika nesnášel období páření. Všichni se o něj otírali, zvali ho k sobě. Jak ženy, tak muži, byli všichni diví po jeho semenu, ale on ho chtěl věnovat pouze jedné jediné osobě, která se ale nikdy neukázala. Beta Mat se nikdy nezúčastnil orgií a doma v tomto období též nebyl. Mika byl již zoufalý, jeho penis tentokrát pulzoval tak moc, byl naběhlý a ztvrdlý jako skála, připravený do někoho proniknout. Toto období ho určitě najde a spáří se spolu.

Mat se opět chystal do lesa. Rychle vykročil lesní cestou a mířil na své místečko u říčky. Vždy sem chodil. Usadil se na lesní porost a čekal, kdy přijde první vlna vzrušení a bolesti. Ta na sebe nenechala dlouho čekat a jeho penis byl ve chvíli plně vzrušený. „Ah…“ Další období bez něj, smutná myšlenka probleskla jeho hlavou a z jeho očí se spustili slzy.

„Ale, co tak sám? A v období páření, Mate?“ Hlas dalšího Bety ho probral zpět k životu. Prudce si přikryl klín rukama a zamračil se, snažil se skrýt rozpaky. „Proč jsi tady, Johny?!“ „Šel jsem se projít, letos mě nikdo nezaujal, ale myslím, že právě teď jsem našel někoho, kdo mě zaujal určitě.“ Mlsný úsměv a hladový pohled v očích Matovi napověděli, že tahle situace rozhodně nehraje v jeho prospěch.

„Nech mě na pokoji, Johny. Nechci to s tebou dělat!“ Prudce Mat zavrčel a vycenil tesáky. Johny na něj ale jen posměšně pohlédl. „Vážně? Ale tvé tělo říká něco jiného.“ V mžiku byl u Mata a v ruce svíral jeho erekci. „Aaah! Ne! Přes-!“ Byl přerušen neurvalým polibkem, Johny mu prudkým nárazem rozrazil ret, ze kterého nyní vytékaly kapky krve. „Uvidíš, bude se ti to líbit.“ Lehce mu foukl do ucha a následně ho zkousnul. „N-Ne!“

Mat tohle období nenáviděl, jeho tělo bylo citlivé na jakýkoli podmět a zrazovalo ho. Vzrušil ho i Johny a to toho kluka nesnášel. Johny v mezičase, kdy se Mat litoval a nadával na období páření, stihl Mata převrátit na všechny čtyři. „C-Co to děláš?! Okamžitě – Aaah!“ Johny vniknul do Matova otvoru jazykem. Rozpínal ho a užíval si Matovy, byť nedobrovolné, vzdychy a steny.

„Ne! Ne! Přestaň! Pro-Prosím!“ „Nějak se mi nechce.“ Strčil do něj hned dva prsty naráz. Mat vykřikl bolestí a zaryl drápy do země pod sebou. Sbíral síly na poslední obranu. Mělce dýchal a zhnusením i vzrušením se mu dělalo mdlo. Napnul všechny svaly v těle. Připravoval se na vhodný okamžik. Ten nastal, když se Johny naklonil nad jeho záda až k jeho uchu. „Jestli se neuvolníš, zlato, bude tě to akorát zbytečně bolet.“ Mat prudce vymrštil rukou a loktem trefil Johnyho přímo do žeber a několik mu jich zlomil. Ten se, lapajíc po dechu, svalil na zem. „To… Tohle jsi neměl dělat.“ Zavrčel Johny na Mata a už se sbíral ze země, v úmyslu to mladšímu řádně oplatit.

Mat ale rozhodně nečekal, až se Johny zmátoří. Vyskočil na nohy a utíkal lesem směrem domů. Za sebou slyšel hlasité supění jeho pronásledovatele a jen tiše doufal, že se zlomená žebra ještě nezahojila. V tom případě by neměl šanci. Johny byl o několik let starší a také rychlejší než on.

„Aaaah!“ Vylekaně vykřikl, když vrazil do něčí pevné hrudě. Vyděšeně vzhlédl, doufajíc, že to není Johny hrající si na kočku a myš. A on by byl ta myš. To, co uviděl, mu vyrazilo dech. Přímo nad ním se skláněl Alfa Mika a potěšeně se natiskl na Matovo tělo. „Konečně jsem tě našel.“ „Huh?“ „Hledám tě celou věčnost, Mate.“ „C-Co? Al-Ale...“ „Žádné ale, jdeš se mnou!“

Mika se prudce otočil a vyplašeného Mata táhnul za sebou. Johny celou tu scénu sledoval s vytřeštěnýma očima a pusou dokořán. V tu chvíli byl rád, že Matovi nic neudělal.

Mat se nechal táhnout až do příbytku Alfy, teprve až tam se vzpamatoval a začal zmatkovat a panikařit. „Já… Já nevím-“ „Ale já vím.“ Useknul ho Mika. „Pojď.“ Jasný příkaz zazněl z jeho slov a Mat byl nucen uposlechnout. I když si tohle vždycky přál, teď si najednou nebyl jistý. Proč to Alfa dělá? Neměl by být na orgiích? Myšlenky se praly jedna s druhou, až z toho Mata začala bolet hlava.

Mika neomylně vedl svého miláčka přímo do ložnice. Tam Mata pustil a sedl si na postel. Nevěděl čím začít a chvíli se rozhodoval. Jen co ale pohlédl do tváře Bety, měl jasno. Mat se celý červenal, i jeho uši byly červené, nervózně si hryzal spodní ret a nerozhodně přešlapoval na prahu Alfovy ložnice. 

„Pojď sem.“ Mat uposlechl a pomalu přešel k Alfovi. „Posaď se na mě.“ I tento příkaz Mat splnil a posadil se Mikovi na klín. Ten si ho přisunul blíž, až se jejich erekce dotýkaly a třely o sebe. Oba slabě vzdychli a Mika vydal další příkaz. „Zhoupni se v bocích… Přesně takhle – Ah!“ Chvíli nechal Mata pohupovat se a způsobovat tak slast oběma, za chvíli ale už měl dost. Oba penisy k sobě prudce přimáčkl, až oba vykřikli, a začal je ve zběsilém tempu třít. Někdy zmáčknul žaludy tak silně, až se Mat málem udělal. Mika po chvíli přestal. „Teď ty.“ Pobídl rozdrážděného Mata. Mat na chvíli zaváhal, ale pak se přeci jen pokusil je oba chytit a třít jednou rukou, ale nějak se mu nedařilo. Oproti Mikově velké silné ruce, ta jeho byla malinkatá a slabá. „Musíš použít obě ruce. Takhle je to k ničemu…“

Mat poslechl a uchopil jejich přirození oběma rukama a nejprve pomalu, ale postupně zrychlujícím tempem třel. Přivedl tak oba dva k vrcholu. „Mate…“ „Hmm?“ Mat příjemně vyčerpaný, opřený o Mikovo rameno odpočíval. „Na všechny čtyři, prosím.“ Mika byl spokojený, ale ne uspokojený. Ještě potřeboval mnohem, mnohem víc. Pomohl Matovi do žádané pozice a při pohledu na malé, ale vypracované pozadí mu v přirození bolestně škublo.

„Haah!“ Mat zavzdychal, když opět ucítil jazyk ve svém pozadí, ale tentokrát mu to připadlo správné. Byl s někým, koho miloval a ten mu dělal dobře, jak nejlépe dovedl. Nechtěl mu ublížit a on vše přijímal. Přijmul jazyk Alfy, jeden jeho prst bez jakéhokoli protestu.

„Mmmh!“ Nespokojeně zamručel a napjal svaly v těle při vpádu druhého prstu. „Klid… Neublížím ti.“ Hluboký hlas Alfy i nehybnost prstů Mata opět ukolébala do blažené nevědomosti a uvolněnosti. Dva prsty se v rychlém tempu pohybovaly v něm. Roztahovaly ho, pohybovaly se dovnitř a ven, jindy zase jako nůžky, připravovaly panenské pozadí na vpád něčeho mnohem většího.

Mat jen spokojeně vzdychal Alfovo jméno a při prvním nárazu na jeho prostatu prudce vykřikl: „Miko!“ „Pšššt… To nic, Mate. To nic. To je jenom prostata.“ „Huh? Co-?!“ Nestihl promluvit a Mika vsunul i třetí prst. „Haaah!“ Otíral se o ten sladký bod, způsoboval svému milenci slast a zároveň ho roztahoval na jeho vniknutí.

„Mi-Miko! Už… Už!“ Mika zastavil těsně před tím, než se Mat udělal. „Co? Proč jsi…“ Mat otočil hlavu dozadu a uviděl proč. Mika přejížděl přes svůj úd nahoru a dolů, nanášel na něj lubrikant, aby Mat necítil zbytečně bolest. Mat se při tom pohledu sevřel, vzrušením i strachem. Opravdu se do mě ta věc vejde? Co když mě roztrhne?!

Mat došel k závěru, že tohle je na jeho poprvé přece jen moc. Už se otáčel, že Mikovi sdělí svůj názor, když ucítil tupý tlak a bolest v konečníku. „AAAH!“ Mika do něj pronikl napoprvé skoro celý, ale i to stačilo, aby Mat na chvíli přestal vnímat realitu. Připadal si tak… plný a roztáhnutý. Nevěděl, jestli je to příjemné nebo ne, ale jedno věděl jistě. Je to správné, protože to dělá s osobou, kterou miluje.

Mat se neudržel na rukách, zabořil hlavu do polštáře. „Za chvíli to přejde, uvidíš. Pak už to bude jenom dobré…“ Konejšil ho Mika a zůstával nehybný, dokud si na něj Mat nezvykne. Chvíli tak setrvali, než Mika ucítil jemný příraz pánve na jeho úd. Mat už to nevydržel, plnost byla nesnesitelná. Začal se pohybovat ve svém vlastním rytmu, narážel se znova a zas na Mikův úd a nastavoval se tak, aby se vždy otřel o to nervové zakončení hluboko v něm.

Sám si působil slast, sténal a křičel. Jeho mysl byla v tu chvíli úplně prázdná, jediné, co chtěl, bylo udělat dobře sobě a Mikovi. Mika na něj jen užasle hleděl, ale za chvíli převládly pudy Alfy a semeho a on sám začal určovat rytmus i hloubku přirážení. „Haaah… Ah! Hah… AH!“ Společně sténali a přiváděli se k šílenství.

Mika po chvíli zvedl Mata, ten, zády k němu, byl nucen přebrat část pohybu na sebe. Zvedal se a Mika do něj ve stejném rytmu přirážel. Když se Mat zvedal, pomohl se mu nadzvednout, a když klesal, narazil ho na svůj penis nadoraz a stále dokola.

Mat už dál nemohl. Udělal hned při dalším přírazu, stáhnul se kolem Mikova penisu tak pevně, že se nemohl pohybovat a Mika byl nucen se udělat taky. Ale to nestačilo. Oba chtěli víc. Víc z toho druhého. Změnili polohu, Mat ležel na zádech, jedna jeho noha byla opřená o Mikovo rameno a on do něj zběsile přirážel. Poté se Mat povozil na koníčka a následně Mat znaveně seděl na stále pulzujícím údu Alfy, ten se čelem opíral o toho jeho, rovněž znaven, ale páření stále neskončilo. Měli celou dlouhou noc. Vyzkoušeli první poslední, co je zrovna napadlo, a vždy si působili neuvěřitelnou slast.

K ránu už jen spokojeně leželi vedle sebe a oddychovali. „Myslím, že jsem si našel družku…“ Šeptl Mika něžně do ucha Matovi. „Myslím, že jsem si našel druha…“ Zamilovaně na sebe pohlédli a hned další úplněk se konal obřad Propojení, kdy se dva vlci stávají jedním. 

Průměrné hodnocení: 4,78
Počet hodnocení: 80
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

mononoke
mononoke

Jsem bláznivý otaku a knihomol. Od anime mě odtrhne leda jídlo a od knížky leda anime :D Zatím jsem pouze …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.