Mladý muž seděl nabručeně v pohodlné sedačce, naproti němu, s rovněž naštvaným výrazem, seděla jeho současná redaktorka a vše doplňoval ředitel oddělení literatury s patřičně otráveným výrazem. S mladým spisovatelem měli problémy konstantě už několik let, vystřídal snad všechny redaktory v oddělení, ale kvůli jeho úspěchu a prodejnosti knih si nemohli dovolit ho vyrazit.

„Andy, proč se tenhle problém opakuje stále jen s tebou?“ Ředitel si už nevěděl rady, milý přístup nezabral, řvaní nezabralo, vydírání též. „Nedodržuješ uzávěrky, nechodíš na porady, Alici ignoruješ tak okatě, že si toho všiml výkonný ředitel společnosti. Všichni redaktoři to s tebou po pár měsících, někdy i týdnech vzdají. Upřímně se divím, že to s tebou Alice tak dlouho vydržela.“ „Není to moje chyba.“ Mladík nabroušeně odpověděl. „Jejich rady byly o ničem, nedávaly smysl, a kdybych je aplikoval, kompletně by to změnilo celou knihu!“ „Tak jim to řekni a neignoruj je! Oni tu jsou od toho, aby ti pomohli! Ne aby sis z nich dělal poslíčka pro kávu!“ Alice jen tupě hleděla do země. Vážně jsem tak hrozná redaktorka? To opravdu byly mé rady zbytečné? Měla bych tu vůbec pracovat? Byla již zoufalá, celé tři měsíce se snažila s Andym alespoň trochu komunikovat, donutit ho všimnout si jí, uznat ji, ale zbytečně, a když po ní začal chtít, aby mu vyprala prádlo, neunesla to a požádala o přesun.

„Alice, vůbec se neobviňujte, jste skvělá redaktorka! Andy, nechtěl jsem to dělat, ale dostaneš Tea.“ „Tea? Kdo je to?“ Ředitel se ďábelsky usmál. „Někdo, kdo tě donutí dělat svou práci pořádně.“ Andy se zamračil. Tón jakým to ředitel pronesl, neznačil nic dobrého a jméno Teo bylo až podezřele roztomilé. Očekával bouři. „Teo na tebe čeká dole ve vestibulu. Odejdeš s ním a hned se pustíš do své další práce, ať to stihneš do uzávěrky, která je mimochodem za tři týdny.“

„Haaah, to je otrava.“ S tím se zvednul a znuděně s hlavou v oblacích odkráčel do vestibulu, kde podle jména čekal minimálně rozzuřeného pitbula. Ale vysoký pohledný blonďák se zářivým úsměvem? To nečekal. „Jsem Teo. Rád tě poznávám a těším se na naši spolupráci.“ Andy se protivně usmál. Tak tohle děcko mi do práce kecat rozhodně nebude! „Jasně, jasně, Teo. Já jsem Andy, a když jsme u toho, přineseš mi kávu prosím? Jsem unavený.“ Andy se spokojeně usmál. To štěně mu zobalo z ruky. Úsměv od ucha k uchu, rozzářené zelené oči. „Ne, nedonesu. Nejsem tvoje služka ale tvůj redaktor, tohle je mimo mou kompetenci.“

Sladký úsměv zůstával, ale oči byli ledově klidné. Teo se se spisovateli odmítal párat. Buď dělali svou práci, nebo je čekal trest. A co zatím slyšel, tenhle zajíček je nejproblémovější. Pěkně si ho zkrotím, stejně jako všechny ostatní, s ďábelským úsměvem si jeho vnitřní já promnulo pracky.

Andy se na něj jen udiveně otočil, už chtěl začít křičet, ale něco mu v tom zabránilo. Možná to byly ty nebezpečné oči, možná ten otravný úsměv, nebo taky Teova ruka těsně přimáčknutá na jeho ústech. „Nebudeme dělat scény, že ne?“ Teo se mile usmíval a popohnal Andyho směrem k východu. „Do práce, do práce!“

Andy na něj nenávistně zahlédl, ale poslušně pokračoval dál. Pomalu, v klidu a s rozvahou se přibližovali k Andyho bytu. „Jak daleko jsi s novou knihou?“ „Ještě jsem nezačal.“ „Cože?! Ale uzávěrka je za tři týdny!“ Andy se jen zlomyslně pousmál, to ale nevěděl, co ho čeká doma. Teo to ale věděl až příliš dobře a jen doufal, že Andy má hooodně prostornou postel.

„Vítej u mě doma, Teo. Když dovolíš, půjdu si zdřímnout, moc jsem toho poslední noc nenaspal.“ Teo se jen uculil. „Ale samozřejmě.“ Andy se pousmál, Mám tě! “Dobrou.“ „Hezké sny, Andy.“ Andy ze sebe za pochodu svlékal přebytečné oblečení a odhazoval ho na zem. Při dveřích ložnice byl už jen v boxerkách. Ani se neohlédl, prudce za sebou zabouchl dveře a ještě prudčeji sebou švihl do postele. Teo byl jakýsi divný, něco mu na něm nesedělo, ale ještě nevěděl co. Brzo to měl zjistit.

Teo půl hodiny počkal a poté se proplížil do Andyho ložnice. Opatrně z něj sundal deku a ještě opatrněji boxerky. „Krásný.“ Vydechl jemně. Zatřásl hlavou, na tohle teď nesměl myslet. Zručně a pevně Andyho přivázal k posteli, tak aby tvořil písmeno X, ale jemně, aby si nic neudělal.

Jemně se při tom usmíval. A pak z kapsy své brašny vytáhl pár pomůcek, které s sebou nosil vždy, jen kdyby náhodou. Byli to svorky na bradavky, plug do penisu a butt plug. Nic přehnaného, ale Andyho si mínil vychutnat do poslední kapky. Jemně vzal Andyho penis do ruky, lehce po něm přejížděl, palcem obkroužil několikrát za sebou žalud, stáhl předkožku a začal ho v docela rychlém tempu honit. Za nedlouho se dostavila reakce, kterou očekával. Penis mu ztvrdl v dlaních, špička byla zrůžovělá a tepala. Teo se usmál a stáhl předkožku, co nejvíce dolů to šlo. Vzal tenký plug, připomínající spíše obyčejnou kovovou tyčinku, pořádně ho navlhčil svými slinami a pomalu ho začal vsouvat do močové trubice jeho svěřence.

Andy se začal probouzet, něco bylo špatně. Nemohl hnout rukama ani nohama, klín mu tepal žádostivostí a někdo se ho dotýkal a něco kovově studeného se do něj snažil strčit. „Co-Co to děláš, ty úchyle?!“ Začal sebou v popruzích házet, ale nijak zvlášť si nepomohl. Jen ztížil Teovi vsunutí plugu dovnitř. „Pusť mě, okamžitě mě odv-Ahhh-hahhh!“ Slova protestu zanikla v táhlém výkřiku jak bolesti, tak rozkoše, plug byl uvnitř něj.

Andy se třásl po celém těle. Nebolelo to nijak moc, bolest vlastně přešla za chvíli, ale ten neznámí pocit být plný… „Líbí?“ Teo laškovně drcnul do Andyho erekce. Plug trochu povytáhnul a vzápětí nemilosrdně zarazil zpátky. „AAAH!“ Reakce blonďáka nejspíše uspokojila, takže se přesunul do další bod jeho zájmu – bradavky.

Lehce je sál, sem tam i kousnul a zatahal. „Ah… Ngh! Přes-Aaah!“ Andy se marně stavěl na odpor. Nějakým zvráceným způsobem se mu to vlastně i líbilo, ale to odmítal přiznat. Nemohlo se mu to líbit! Ale i přes to sténal a vzdychal slastí. „Myslím, že to už by mohlo stačit.“ Teo se odtáhl od hrudníku přivázaného chlapce a zálibně se podíval na své dílo. Zrudlé, vystouplé a ztvrdlé bradavky na bělostném hrudníku působili skoro nepatřičně, jako dva rubíny krve. Andy jen zmučeně zasténal a v posledních zbytcích protestu sebou ještě trochu trhnul.

Teo popadnul svorky podobné vlásenkám. „Tohle se ti bude líbit, uvidíš.“ Lehce líbnul Andyho na rty a pak připnul jednu svorku. „Arrg… Ahhh!“ Andy sebou zazmítal. Byl to zvláštní štiplavý, pocit s příměsí pichlavé bolesti. Po chvíli si na sevření zvykl, takže z toho zbylo pouze pevné tupé sevření, které posílalo do jeho klína elektrické výboje. A pak Teo připnul druhou svorku. „Hah…“ Tentokrát byl připraven, jen jemně zavzdychal.

Blonďák se potěšením perverzně usmíval. Brouzdal očima po tom úžasném těle pod sebou a nemohl se ho nabažit. Výraz, jaký měl Andy na tváři, černé dlouhé vlasy poházené kolem a nalepené na jeho zpoceném obličeji ho nesmírně vzrušovali a jeho erekce už začínala pořádně narůstat. „Tak co, Andy? Už budeš hodný kluk a budeš svou práci dělat pořádně?“ Teo se jen pobaveně pousmál, pohled, kterým ho Andy počastoval naprosto jasně říkal-Ještě slovo a jsi synem smrti!

Přivázaný černovlásek byl rudý až za ušima, ať už vztekem, studem nebo vzrušením. Nevěděl, co si o tom má myslet. Je to jen obyčejný trest, rychlovka na jednu noc nebo je v tom něco víc? Dělal tohle i svým předchozím spisovatelům? Ale všechny myšlenky se vypařily, když Teo jemně zatahal za řetízek spojující svorky. „Aaaah! Haah!“ „Vnímej mě, Andy!“ Teo se naklonil nad černovláskův obličej a překvapivě jemně, ale pevně jej políbil.

Vsouval jeho jazyk dovnitř úst toho druhého. Jako při souložení vsouvá penis do toho druhého a při tom prozkoumával každý kout Andyho úst. Andy, ač by to nerad přiznal, mu vycházel svým malým mrštným jazýčkem vstříc více než rád.

Teo se ale za chvíli odtrhl. Odvázal jednu Andyho nohu, zdvihl ji vysoko do vzduchu a přivázal k opačnému sloupku postele. Tím se pro něj otevřel dosud neviděný pohled na Andyho růžový zadek a chvějící se otvor.  Lehce jej plácl přes obě půlky, pak si naslinil prostředníček. Lehce jím kroužil kolem toho lákavého vstupu do chlapcova těla, někdy i provokativně zajel špičkou dovnitř.

Andymu tahle poloha nebyla příjemná. Teo měl přístup ke každé citlivé části jeho těla, mohl si s ním dělat, co chtěl. A on to dělal. Právě teď v jeho konečníku ucítil jemný tlak a poté v sobě poprvé ucítil prsty jiné osoby. „Haaah! Agh…“ Prudce zasténal a cítil, jak se vzadu stáhnul strachem z neznámého.

Teo to cítil samozřejmě taky, chvíli posečkal, než si Andy zvykne na jeho přítomnost v něm, a poté se začal něžně pohybovat tam a zase zpět. Při hledání Andyho sladkého místečka proklouznul jednou rukou dopředu a začal si hrát s plugem uvnitř Andyho. Lehce ho povytáhnul, pak zase měkce zasunul zpátky. A pak ucítil, jak se Andy vzadu kolem jeho prstu prudce stáhnul, v penisu mu zacukalo. „AAAAH! Co-Haah!“ Teo nedal Andymu příležitost promluvit. Andyho prostata čelila útoku jeho prstu, který se o ni šikovně obtíral, šťouchal do ní a jemně ji masíroval.

Andy cítil, že je blízko, velmi blízko. Cítil ty počáteční stahy, ale nemohl se udělat. Plug uvnitř něj mu v tom efektivně zabránil. „T-Teo! Prosí-ím! Už… Už nem-ůžu!“ Ale blonďák se jen zákeřně usmál. „Ale můžeš…“ Zašeptal spisovateli do ucha a přidal další prst.

„Ah!“ Andy se prohnul v zádech, vypadal, že se každou chvíli zlomí, tak moc intenzivní ten pocit byl. Čekal, co bude dál. Teo začal prsty od sebe roztahovat a připravoval tak Andyho na vpád nejprve plugu a potom jeho. Po chvíli, kdy se mu už zdálo, že je Andy roztažený už dost, přidal třetí prst a v tom se stalo něco, co ani jeden z nich neočekávali.

Andy sebou začal cukat, vzadu se prudce stahoval jako při orgasmu a zmučeně sténal, protože z jeho penisu nic vyjít nemohlo. Teo se na to díval s očima vyvalenýma a pusou pootevřenou. Nic tak erotického ještě neviděl a jeho erekci to učinilo ještě bolestivější. Andy to zas až tak skvělé neshledával. Erekce ho bolela, jak rozpínáním kvůli plugu, tak kvůli tomu, že se právě udělal, aniž by z něj cokoli vyšlo. „Suchý orgasmus…“ Zašeptal si pro sebe Teo a pak se v návalu radosti i starostí přitiskl na Andyho roztřesené tělo. „Ty jsi vážně něco, Andy… Klid, jenom klid…“ Líbal jej na lopatku, rameno i krk, než pocítil, že se Andy uvolnil. „Pokračujeme, ano? Slibuju, že příště se už uděláš…“

Teo opatrně vyjmul prsty z Andyho roztaženého zadečku, nasadil na sebe kondom a rychle do něj vnikl. Tím, že by to dělal pomalu, ničeho nedosáhl, jen by ho to bolelo ještě víc. Andy se při proniknutí opět propnul v křeči a zakřičel. „Te-Teo!“ Bolelo to. A pálilo.

„Klid, Andy. Za chvíli to přejde, uvidíš.“ Andy to ale neviděl, po několika přírazech se mu slatí začali dělat mžitky před očima a on neviděl nic. Teo trefoval jen jeho prostatu a při tom ještě masíroval jeho penis, který pulzoval touhou. Andy cítil, jak z něj ta věc pomalu vyklouzává a zanechává za sebou nepříjemný pocit roztažení.

„T-Teo! Už! Už!“ „Ještě chvíli, Andy. Společně!“ „Nem… Nemůžu. Už nemůžu!“ „Prosím, Andy.“ Andy z posledních sil zadržel své vyvrcholení, ale po několika přírazech, kdy ucítil, že Teo se chvěje orgasmem, uvolnil všechny své svaly a udělal se na své bříško, na ruku Tea i na prostěradla.

Teo Andyho odvázal a poté společně několik minut vydýchávali ten zážitek. „Takže, jak to teď bude?“ Otázal se Andy. Teo na něj tázavě pohlédl. „Ch-chodíme teď spolu nebo jsi mě měl jen jako hračku do postele?!“ V černovláskových očích se objevilo ublížení a slzy. A Teo panikařil. Takhle ještě nikdo nezareagoval. Všichni křičeli, nadávali a poté, aby si nezopakovali ten potupný zážitek, začali dělat svou práci a předstírali, že se nic nestalo.

„Andy…“ Udivený tón černovláska rozplakal ještě víc. Takže to bylo, jen aby mi dal lekci! Slzy velké jako hrachy se mu koulely po tvářích a Teovi to trhalo srdce. Nikdy nebyl velký cíťa a empatie pro něj bylo cizí slovo, takže mu slzy, křik a nářek ostatních těžkou hlavu nikdy nedělaly, ale teď, jakoby mu někdo trhal srdce z těla pokaždé, když uviděl novou slzu. Nevěděl, jestli to je láska, ale aby ty slzy už nikdy neviděl, byl ochotný pro to udělat všechno.

„Andy.“ Něžné oslovení zvedlo spisovateli hlavu. „Jasně, že teď spolu chodíme, ty trdlo.“ Jemně se usmál a ještě jemněji černovláska políbil. Ten se šťastně usmál, vrhl se Teovi kolem krku a tak spolu zůstali ležet až do večera. A tak začala jejich spolupráce jako spisovatel a redaktor a soužití jako milenců. Ten měsíc Andy poprvé odevzdal rukopis včas a Teo se poprvé zamiloval...


Průměrné hodnocení: 4,91
Počet hodnocení: 116
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

mononoke
mononoke

Jsem bláznivý otaku a knihomol. Od anime mě odtrhne leda jídlo a od knížky leda anime :D Zatím jsem pouze …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.