Darek byl unavený po celém dni cestování na koňském hřbetě. Bolely ho nohy, záda, zadek… I když ten ho bolel možná i z jiného důvodu, než jen z jízdy. Když si na to vzpomenul, zachvěl se vzrušením a s potměšilým úsměvem se otočil na svého dlouholetého přítele a milence. „Copak?“ Byl přistihnut. „Nic, nic…“ Odvětil Darek a ponořil se do vzpomínky na minulou noc.

*************

Michael byl nějak neklidný už od oběda, kdy se o něj Darek otíral víc, než by bylo zdrávo. Na koni se ošíval, nevydržel chvíli v klidu, těkal pohledem sem a tam, nemohl se Darekovi podívat do očí a každou chvíli, kdykoliv kůň udělal prudší pohyb, aby zvládl cestu, se propnul v bocích a tiše syknul.

Na večer, kdy už připravovali tábor v lesíku dál od cesty, tiše postavil stan, založil oheň a na prohnutý železný plát dal opékat plátky chleba a masa. Libá vůně zalila jejich skromný tábor a Darek se opět začal otírat. Když mi Michal věnoval podrážděný pohled plný temných příslibů, jen se laškovně optal, jestli je něco špatně. „Ještě chvíli mě provokuj a zítřejší cesta pro tebe bude peklem…“ Další temný pohled a pomocí improvizovaných kleštiček z větviček otočil maso i chleba. Darek nevinně zamrkal. „Co jsem provedl tak hrozného, že ze mě chceš vyšukat duši?“ A na potvrzení svých slov se otřel svým zadkem o ten Michaelův.

Ten už to nevydržel. To vzrušení, ten pocit plnosti a to neustálé provokování. Už toho měl dost, s podrážděným zavrčením sundal plát dolů z ohně, ruce obalené v plášti. „Řekl sis o to…“ Zamumlal směrem k provokatérovi a vzápětí se na něj vrhnul a srazil ho na zem.

Divoce ho líbal, na rty, tváře, krk, prudce skoukl lalůček, až se Darek prohnul a Michael zareagoval. Propnul se v bocích a dráždil sebe a muže pod ním. „Ahhh…! Zvolni, Miki... Moc – Ah! Moc…“ „Rychle?“ Zašeptal Michael a lehce kousl do nejbližší věci na dosah – krku. Vzápětí zraněné místečko olízl. Ruce začali pracovat též a Darek za chvíli ležel na plášti nahý, tak jak ho Bůh stvořil, zadýchaný, zrudlý a vzrušený.

„Ne-Není fér…“ Zamumlal ležící. „Mhh?“ Nechápal Michael a tázavě nadzvedl obočí. „Já jsem nahý a ty máš ještě všechno na sobě.“ Pobaveně se usmál, naklonil se nad Dareka, lehce ho líbnul: „To se za chvíli změní, mezitím, na všechny čtyři.“ Poručil a Darek více než rád uposlechnul. Za chvíli ucítil lehké plácnutí po pravé půlce. „Výš.“ Zazněl další rozkaz. Darekovo tělo zareagovalo okamžitě, vytryskla z něj kapička spermatu, bradavky se mu nesnesitelně napnuly a dírka stáhla. Michael to s potěšením sledoval, poté se sklonil, fouknul chladný vzduch na rozehřátý vstup do Dareka. Ten se zachvěl. „Ach!“

Ovšem Miki mu už žádnou pozornost nevěnoval. Snížil se ještě víc, jazykem šťouchl do plného šourku svého přítele. „Ah…!“ Oblízl ho ještě jednou a poté vcucnul do úst. Přicucnul se opravdu mocně, kroužil jazykem a někdy použil i zuby a připomenul obšťastňovanému, že umí být i hrubý, když to situace vyžaduje. „Už... Ah! Už dost!“ Vykřikl Darek a při dalším silnějším potáhnutí z něj znova vytrysklo sperma.

„Nechceš se snad udělat?“ Otázal se Michael a vlhký šourek promnul dlouhými prsty, lehce zatahal a čekal na odpověď. „Chci… Ale.“ „Ale?“ „Chci tě uvnitř. Prosím!“ Darek zakňoural, když Michael potáhl jeho úd dozadu a jemně ocumlával špičku. „Takže chceš něco uvnitř, že?“ Optal se a na prudké zakývání hlavou se ďábelsky usmál. Sáhnul po svém meči v pochvě, otočil ho rukojetí k sobě a samotnou rukojeť navlhčil slinami. Naposled ji olízl.

Hrudí se přitiskl k zádům klečícího muže a laškovně zašeptal. „Teď se dočkáš…“ Darek se vzrušením roztřásl po celém těle. Na vstup mu ale netlačil horký úd Michaela, nýbrž něco chladného a kluzkého. Nespokojeně zamručel. „Co to…?“ Nestihl dokončit větu, protože to do něj prudce proniklo. „Aaaaah! Ne!“ „Ne?“ Michael jemně zapohyboval rukojetí uvnitř té dráždivě roztáhlé dírky a s uspokojením poslouchal Darekovy steny. Sám byl už velmi vzrušený a věděl, že jestli Darek řekne ta správná slova, neudrží se a jak to Darek před tím sám nazval, vyšuká z něj duši.

Dalších několik minut muže pod ním dráždil, pohyboval rukojetí ven a zpět, pomalu a potom zase rychle, poté pomaličku vytahoval a následně zase prudce vrazil zpátky, otáčel jí, kroužil a kroutil jí a s každým dalším stenem, výkřikem a zamručením se blížil k tomu neúprosnému bodu. „Ahhh! Ach…“ Darek znova zasténal a Michaelovo tělo sebou cuklo. Nechtěně tím rukojeť naklonil směrem dolů a Darek vykřikl. „AAAH!! Vydělej… Vydělej to.“ „Ne.“ Zazněla strohá odpověď. Michael nadmíru fascinován bodem, který uvnitř objevil a od té chvíle ho začal dráždit neustále. Strefoval se do něj s chirurgickou přesností a Darek se z toho málem zbláznil. „Už… Už!“ Zakřičel, tělo mu ztuhlo a v mohutným poryvech z jeho údu začalo tryskat sperma.

Michael na to jen zíral a cítil, že i jeho úd by si docela rád užil nějaké té pozornosti. Opatrně vytáhl rukojeť meče z jeho milence, ovšem ten si jen myslel, že je to jen nějaká další hra a začal se sápat pryč. „Už ne… Tohle už ne. Já… Chci tebe, Miki… Chci tebe uvnitř mě.“ Vysoukal ze sebe ještě stále se cukající Darek, opřel se o hlavu, ruce natáhl dozadu a prsty se roztáhl. „Chci tě, Miki...“ Řekl znovu a s prudkým vpádem Michaela do jeho těla zasténal.

„Jak si jen přeješ…“ Zamumlal Miki a živelně vtisknul svůj úd do svírající se dírky. Začal se pohybovat, byl jako zemětřesení, měnil úhel i délku, kterou do těla pod ním vstupoval, chvíli přirážel pomalu a něžně a v další chvíli si Darek myslel, že ho rozerve. „Dareku… Já už…“ Zajíkal se Michael a Darek mu zavzdychaně odpověděl. „Já-Já taky…“ S tím se oba dva prohli do oblouku. Udělali se, Darek znova, sperma z něj nyní skoro až bolestivě vycházelo, a Michael poprvé. Prudce tryskal do poddajného těla pod ním.

Nakonec se oba dva svalili na zem, zabalili se do pláště a spokojeně usnuli. Jídlo si ohřáli a snědli až ráno a poté opět vyrazili na jejich cestu – cestu lásky a hledání domova.


Průměrné hodnocení: 4,28
Počet hodnocení: 53
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

mononoke
mononoke

Jsem bláznivý otaku a knihomol. Od anime mě odtrhne leda jídlo a od knížky leda anime :D Zatím jsem pouze …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.