Will se pohodlně usadil na otáčivé židličce. Nově ukořistěnou misku s brambůrky položil na stolek vedle svého notebooku a hned si nabral plnou pěst. Zamračeně při pojídání brambůrek sledoval dveře a myslel, že mu pukne hlava. Chápal, že jeho bratr udělal úspěšně maturitu, také chápal, že to chce se svými spolužáky oslavit a také chápal, že rodiče vyklidili dům a jeli na tři dny na dovolenou. Jediné, co nechápal, bylo, proč on musel zůstat doma a poslouchat ten hrozný kravál?!

„Pche, stejně si teď někde užívaj…“ Nad touto nechutnou myšlenkou se šestnáctiletý Will otřásl a málem pozvracel. Když si dítě představí sex mezi jeho rodiči, pokaždé mu to přijde nechutné, ale když si gay představí sex mezi ženou a mužem a k tomu jeho rodiči… Co vám budu povídat.

Will se radši otočil k notebooku, otevřel na pohled nevinně vypadající složku s názvem „Moje“ a s připitomělým úsměvem do ní začal zírat. Jeho sbírka yaoi povídek byla velice obsáhlá a Will ji už znal nazpaměť. „Zdravím, Shio, Misaki, Usagi…“ Pozdravil své nejoblíbenější postavy, a aniž by přemýšlel nad tím, jak moc divně to bude vypadat, začal jim líčit celý svůj den.

„Nevěřili byste mi, že mě nechali doma! Nechali mě tady, napospas těm starším příšerám… Dělají strašný hluk a hudbu mají puštěnou tak nahlas, že mi z toho puká hlava… A mluví jenom samé sračky, pořád jen ´My jsme nejlepší, nejhustší´… Bla, bla, bla! Aaaach jo, a k tomu všemu začínám být nadržený, už týden jsem nemasturboval…“

Will se s neuvěřitelně špinavou myšlenkou vyplížil na chodbu a zkontroloval, že všichni jsou dole a věnují se své práci a v blízké budoucnosti nemají v plánu jít nahoru. Poté, co se ujistil, potichoučku zaběhl k sobě do pokoje a zaklapl dveře, nemohl je zamknout, jejich rodiče jim klíče zabavili potom, co se jeho starší bratr zamkl v pokoje na tři dny a vůbec nechodil ven. „Myslím, že by to mělo být v pohodě… Nikdo z nich by ke mně i tak nešel, takže…“

S potutelným úsměvem Will otevřel šuplík a vyndal z něj jeho ´hračky´, jak jim rád říkal. Jeho dírka už dávno nebyla panna, roztahoval ji pravidelně vším, co měl zrovna po ruce. Jednou už byl tak zoufalý z té prázdnoty uvnitř, že do sebe nastrkal všechny tužky a propisky, které vlastnil.

Pomalu vyndával vše, na co měl chuť a s láskou a péčí skládal na postel. Dnes měl chuť sám sebe mučit, tak si vytáhl plug do penisu, tento byl jeho oblíbený, nebyl rovný, ale tvořili ho kapičky pevně spojené dohromady, a poté následovala docela obsáhlá sbírka vibrátorů různých tvarů i velikostí…

Všechno si to pěkně srovnal na posteli do úhledného řádku, už se i svlékal, ale zarazil se. Jak tak pořád koukal na všechna jeho zlatíčka, nemohl se zbavit pocitu, že dnes to není to pravé ořechové. Opět se otočil k zásuvce, chvíli se v ní přehraboval, až našel to, po čem pátral. Při pohledu na třicet kuliček spojených dohromady tenkým vlascem, se zachvěl a v penisu mu vzrušeně zatepalo. Ještě na hromádku přidal i lubrikant a erekční kroužek a mohl začít.

Rychle se svlékl. Zálibně si několikrát přejel po svém vlastním těle rukama, až se nakonec zastavil u roztomile růžových a vystouplých bradavek. Jemně se prohnětl a vzápětí prudce zatáhl, až prudce zasténal. „Aaah! Tohle mi chybělo…“ Na ruku si vymáčkl trochu lubrikantu a potřel jím svůj, již napůl ztopořený, úd. Lehce zalapal po dechu, když se kolem kořene jeho penisu a kolem varlat stáhl erekční kroužek zelené barvy.

Chvíli se kochal výhledem a poté si začal lenivým tempem honit. „Ah! Hah…“ Vzdychal a neustále pohledem hypnotizoval plug. Už ho chtěl mít v sobě, ale stále se nemohl dostatečně vzrušit. „Ach…“ Will zavzdychal, když jemně zavadil o své napnuté koule a dál si honil.

Dolů už ale mezitím zábava opadla, většina lidí vytuhla někde pod stolem nebo přímo na něm. Samotný Willův bratr spal v kuchyni s hlavou ve dřezu a se slinou stékající mu z koutku úst. Jediný, kdo zůstal vzhůru a jediný, kdo se ani moc neopil, byl Ray. A Ray taky jako jediný mohl slyšet ty sexy zvuky linoucí se shora.

Chvíli jim naslouchal. Myslel, že má Chris bratra, ale podle toho, co slyšel, to spíš vypadalo na holku… Sténala a vzdychala a Rayovi už docela dělala problém erekce, která se vytvořila po asi třech sekundách poslouchání. Kruci, Chris si musel asi splést pohlaví svého sourozence, protože jestli tohle je kluk, tak já jsem gay! Ray prudce vykročil, trochu se zapotácel, ale ustál to, a už se hrnul nahoru po schodech.

Will si mezitím vsunul plug hluboko do svého údu, užíval si to roztažení i ten pocit nadcházejícího vzrušení, kdy se nebude moci udělat. Lehce se honil a rukou od lubrikantu také přejížděl po koulích na vlasci. Uvažoval, jestli je do sebe dá na zádech nebo si klekne na pejska…

Nakonec usoudil, že pejsek bude lepší a opatrně se převrátil. „Ahhhh! Panebože!“ Plug dělal své a Will se neudržel a zasténal. Chvíli se vydýchával a poté do sebe lehce vsunul první kouli. Když v tom se otevřely dveře a v nich stál Ray. Vytřeštěně na Willa zíral a doufal, že se mu to cuknutí v jeho chloubě jen zdálo a pohled na kluka, který si strkal koule do zadku, ho nijak nevzrušil.  Will se z náhlého úleku stáhl a koule narazila na sladké místečko uvnitř jeho těla. „Haaah!“

Ray zíral na tu podívanou před sebou. V erekci mu bolestně škubalo a on místo toho, aby utekl, jak měl původně v plánu, vykročil směrem k posteli, na které se svíjel Will. Lehce ho pohladil po zádech. „C-Co?“ „Ššš… Jen buď v klidu…“ Ray sklouznul rukou dolů, promnul Willovy koule stáhnuté kroužkem a pohodlně se usadil na kraji postele.

Will netušil, co čekat, ale když mu neznámý pevně a docela hrubě prohnětl koule, cukl sebou pryč a zasténal bolestí i slastí. Ray Willa ale přidržel na místě, rukou sklouzl ještě níž a lehce přejel po chlapcově ztopořeném údu. Vzápětí ho začal docela rychle honit, promnul špičku a zjistil, že ten kluk má v sobě něco strčeného! „Takže takovou máš úchylku?“ Laškovně se Ray otázal Willa a něžně plug povysunoval ven a zase zpátky. Odpovědi se mu nedostalo, tak to vzal jako ano a dál se tím nezabýval.

Místo plugu si všiml koulí vysejících z Willova zadku a zatáhl za ně. S údivem zjistil, že chlapci překazil zábavu zrovna v tom nejlepším, protože měl v sobě jen jednu jedinou kouli. „Ahh! Ne, nevy-“ Will byl zase prázdný, zoufale se vzadu stahoval ve snaze kouli zachytit. A Ray si ten pohled užíval.

„Trochu si pohrajeme, co říkáš?“ Otázal se Willa, laškovně olíznul několik koulí a poté v rychlém sledu za sebou do Willa narval hned sedm koulí. „Aaaaahh!!“ Will sebou zaškubal, koule naráželi jedna na druhou a také naráželi na jeho prostatu. Ray si kleknul za Willa, jednou rukou podklouzl pod Willa a uchopil jeho penis, aby ho alespoň trochu udržel na místě a pomaličku do něj začal sunout zbylé koule, pěkně jednu po druhé.

„Haah… Ahhh! Ne, už… Už stačí… Pro-Prosím!“ Will sebou zoufale mrskal, roztažení jeho dírky bylo nesnesitelné, tolik koulí do sebe ještě nikdy nedostal a už taky začal zjišťovat proč. Koule se začali podsouvat jedna pod druhou a způsobovali Willovi rozkošná muka. A díky plugu se ani nemohl udělat. „Už jich zbývá jen pár, to vydržíš…“ Povzbudil Ray chlapce svíjejícího se pod ním a nedbaje na odsouvání a odstrkování a boj, narval do Willova zadečku zbylé čtyři koule. Ven čouhal jen kousek vlasce s malým kolečkem.

„Už… Už dost…“ Willovi po tvářích steklo několik slz, jak bolesti, tak vzrušení a slasti. Koule se i při nepatrném pohybu začali pohybovat taky a naráželi do chvějících se stěn Willova vstupu. Will už toho měl dost, tohle bylo daleko za jeho možnosti, chtěl se udělat, tak zoufale moc. Proto natáhl ruku ke svému údu v úmyslu vyndat plug a dopřát svému tělu uvolnění, o které žadonilo. Silná ruka ho ale od jeho úmyslu zadržela.

„Ještě ne…“ Ray si nebyl jistý, jestli to chce doopravdy udělat, ale byl tak bolestně vzrušený, že to nakonec přestalo hrát roli. Naklonil se k uchu chlapce pod ním: „Teď teprve začíná ta pravá zábava.“ Zašeptal a dřív než se Will nadál, prudce z něj začal vytahovat koule. „Ne! Ahh! Haaah! N-ne! Pře-Přestaň!“

Když byly koule venku, Will se zmoženě svezl na postel, prodělal suchý orgasmus a neměl sílu se dál držet na nohou. „Ještě musíš uspokojit mě.“ Připomněl se Ray, lehce zvedl vysíleného Willa opět na všechny čtyři a prudce do něj přirazil. „Ahh!“ Oba zasténali na stejno a Ray začal rychle a prudce přirážet jako zběsilý.

„Ah! Ah! Ne… Haaah. N-Ne, už… Už nemů-ůžu!“ Will protestoval, ale jen slovně, jeho tělo více než ochotně přijímalo vše, co mu Ray dával. Will se opět začal vzadu stahovat nadcházejícím vyvrcholením a Ray to cítil, proto se natáhl, uchopil plug a zároveň se svým vyvrcholením ho vyndal. Will to nečekal a tak nestihl zareagovat jinak, než bouřlivým vyvrcholením, sténáním a poklesem na lokty. „Ach, panebože! Panebože! Panebože…“ Opakoval stále dokola a neustále vrcholil.

Nakonec oba dva zmoženě klesli na postel, jeden na druhého a spokojeně usnuli. Ráno se probudil dříve Will, udiveně na muže vedle sebe zíral a uvažoval. „Dobré ráno…“ Popřál Ray chlapci naproti sobě jen, co rozlepil víčka. „Jak sis užil noc?“ Will se začervenal, ale neodpověděl. Neměl co.

Když se konečně odhodlal ke slovu, Ray už stál celý oblečený u dveří jeho pokoje, připraven k odchodu. „Počkej! Jak se jmenuješ?“ „Hmm? Ray. A ty?“ „Will…“ Ray na Willa laškovně mrkl: „Někdy si to zopakujeme, Wille.“ S tím se vytratil jak z Willova pokoje, tak jejich domu.

Ovšem do měsíce byl zpátky a udělali přesně to, co si slíbili svou první noc spolu. A takto se to opakovalo několik týdnů, měsíců, let…


Průměrné hodnocení: 4,72
Počet hodnocení: 58
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

mononoke
mononoke

Jsem bláznivý otaku a knihomol. Od anime mě odtrhne leda jídlo a od knížky leda anime :D Zatím jsem pouze …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.