Protáhnu se a zívnu.

,,Už jsi vzhůru?'' ozve se mi u ucha hlas.

Otevřu oči a podívám se na Borise. Usměju se a natáhnu se pro polibek.

,,Hej, a co my?'' ozve se z druhé strany.

Uchechtnu se a otočím se na druhou stranu. Zrak mi padne na Evžena a Andreje. Usměju se na ně a postupně oba políbím. Koutkem oka si všimnu, že Boris odešel. Po chvilce se vrátí s tácem se snídaní v ruce. Posadím se a Boris mi položí tác na klín. Natáhnu vábivou vůni a začnu snídat. Občas vložím kousek jídla do úst svých miláčků.

,,Chci si dát koupel,'' řeknu, když dosnídám.

Vyhrabu se z postele. Mí tři miláčci jdou za mnou. Evžen napustí vodu do, do země zapuštěné, vany. Sestoupím do vany a pohodlně se usadím. Evžen a Andrej vlezou za mnou. Evžen se usadí za mou hlavou. Všichni tři mě začnou umývat a laskat. Zavřu oči a užívám si péči svých milenců. Připadám si jako nějaký princ. Je zvláštní, že jsem si je zamiloval a stal se jejich, když si vzpomenu na naše první setkání.

Před rokem

Konečně mám svou práci hotovou. Zamknu svoji kancelář a odcházím. Vyjdu před budovu firmy, ve které pracuju a zamířím na autobusovou zastávku. Bohužel je zastávka docela daleko a teď už je tma. Raději přidám do kroku. Kolem mě projede černě zbarvené auto a začíná zpomalovat. Nakonec zastaví a vystoupí z něj dva muži. Velmi vysocí a svalnatí muži. Znervózním. Co tu mohou chtít?

,,Chlapče, mohl bys nám pomoct?'' přistoupí ke mně jeden z nich.

,,Jistě. Co potřebujete?'' otážu se.

,,Potřebujeme si zašukat,'' odpoví mi s úšklebkem.

,,A ty ses nám zalíbil,'' zašklebí se ten druhý.

Zblednu strachy. Vzápětí se otočím na patě a zdrhám, co mi nohy stačí. Uslyším za sebou smích a následně i kroky těch dvou. Netrvá dlouho a kolem mě se obtočí dva páry rukou. Začnu křičet a kopu kolem sebe. Ti dva se tomu jen smějí. Dotáhnou mě do auta a hodí na zadní sedadlo. Oba se posadí vedle mě. Z každé strany jeden.

,,Nějak se cukal, kocourek,'' ozve se zepředu smích.

Vyděšeně se podívám na místo řidiče. To ne, další hora svalů. Takže ne dva ale tři. A všichni zřejmě mají v plánu mě znásilnit.

,,Prosím, pusťte mě. Neubližujte mi!'' začnu žadonit.

,,Neboj, nechceme ti ublížit. Jen si chceme užít. A pokud se nebudeš cukat, tak si to užiješ taky,'' řekne blonďák vedle mě.

Po chvilce dojedeme k lesu a zastavíme. Donutí mě vystoupit s nimi. Černoch, co řídil přejde ke kufru auta a začne tam něco lovit. Zbylý dva stojí u mě. Nejspíš mě hlídají, abych neutekl. Černoch nakonec vytáhne deku a rozloží ji na zem.

,,Svlékni se!'' houkne na mě hnědovlásek.

,,Prosím, ušetřete mě. Ještě jsem to nikdy nedělal. Tak mě nechte jít, prosím!'' žadoním.

,,Tak panic, to se mi líbí,'' olízne si rty blonďák.

,,Mě taky a teď se svlékni nebo ti pomůžeme,'' řekne černoch.

Nemám na vybranou. Roztřesenýma rukama si začnu sundávat oblečení.

,,Pěkné. A teď si lehni na deku,'' řekne černoch.

Poslechnu a se slzami v očích si lehnu na deku. Takhle jsem si svoje poprvé nepředstavoval. Ti tři se svléknou. Přiklekne si ke mně blonďák a roztáhne mi nohy.

,,Hej, Andreji, chytej!'' zavolá na něj hnědovlasý a hodí mu tubu s lubrikantem.

Andrej si navlhčí svoji erekci a začne se do mě pomalu tlačit. Usykávám bolestí. Když je ve mně nadoraz, zastaví a dává mi prostor na zvyknutí. Po chvilce ale začne rychle přirážet. Slzy mi stékají po tvářích a já se jen modlím za brzký konec. Po pár minutách začnou být jeho přírazy kratší a prudší. Vykřikne a já v sobě ucítím teplou tekutinu. To snad ne! On si nevzal kondom!

,,Bože, to bylo úžasný!'' vydechne Andrej a vyjede ze mě.

Vstane a opře se o strom. Ke mně se posadí černoch.

,,Zajezdíš si,'' oznámí mi a přitáhne si mě na klín.

,,Přesně tak. A koukej se snažit, máš na Borisovo uspokojení 5 minut. Budu ti to stopovat. Pokud to nestihneš, tak ti nožem poupravíme tu tvoji rozkošnou tvářičku,'' řekne hnědovlasý a klekne si k nám.

Vyděšeně polknu. Boris mě nadzvedne a donutí mě nasednout na svůj úd. Naštěstí je nalubrikovaný, navíc mám v sobě sperma Andreje a jsem od Andreje roztažený, takže už to tolik nebolí.

,,Čas ti běží,'' řekne hnědovlasý.

Otřesu se a raději se začnu rychle pohybovat. Boris mě drží za boky a slastně vzdychá.

,,Poslední minuta,'' oznámí po chvíli hnědovlasý.

Ještě víc zrychlím tempo přírazů. Boris vykřikne, zakloní hlavu a vyvrcholí.

,,Máš štěstí. Stihl jsi to,'' řekne hnědovlasý.

Zvednu se a nechám ze sebe Borise vyjet. Hnědovlasý mě okamžitě chytí a přetočí mě na všechny čtyři. Vzápětí do mě prudce vnikne a začne přirážet. Útěchou je mi vědomí, že je poslední a že mě pak nechají jít.

,,Och, jsi úžasný!'' zasténá hnědovlasý.

Vzápětí v sobě ucítím horko. Vyvrcholil. Padne na mě a vydýchává se. Po chvíli ze mě vyklouzne a překulí se na stranu. Roztřeseně se postavím a natáhnu se pro oblečení. Někdo mě chytí za zápěstí. Podívám se kdo. Andrej.

,,Ještě jsme neskončili,'' řekne.

,,Cože? Ale vždyť už jste mě měli všichni. Užili jste si, tak už mě nechte, prosím, jít,'' řeknu plačtivě.

,,Uspokojíš nás ještě jednou. Pak tě pustíme,'' řekne Andrej.

Posadí se a donutí mě nasednout na něj zády k němu. Přede mě si klekne Boris, roztáhne mi do široka nohy a vnikne do mě. Vyjeknu bolestí. Něco jiného bylo, když si mě brali postupně ale dva najednou je prostě hrozné. Oba začnou přirážet. Nechám je a raději se snažím co nejvíce uvolnit. Hnědovlasý si ke mně stoupne a strčí mi svoje péro do úst. Začne mi šukat pusu. Kolikrát jde tak hluboko, že se zadávím.

,,Kurva, jo!'' vykřikne Boris a udělá se.

Hned ze mě vyklouzne. Hnědovlasý vytáhne své péro z mých úst a nahradí Borise. Společně s Andreje mi ojíždí zadeček. Naštěstí se udělají během pár minut.

,,Tady ať se můžeš otřít,'' podá mi Boris papírové kapesníčky.

Setřu ze sebe to nejhorší. Boris mi pak pomůže obléct se. Nakonec mě donutí nastoupit do auta a odvezou mě domů. Doma padnu do postele a vyčerpáním okamžitě usnu.

Ráno se probudím a ucítím doteky na mé dírce. Leknu se. Podívám se za sebe. To je ten hnědovlasý ze včerejška.

,,Klid jen tě ošetřím, abys neměl bolesti. A jsem Evžen,'' řekne hnědovlasý.

Namaže mi na dírku nějakou mastičku, která chladí a zároveň ulevuje od bolesti. Vydechnu úlevou. Otevřou se dveře a do pokoje vejde Boris s tácem jídla.

,,Najez se. Andrej ti mezitím nachystá koupel,'' usměje se na mě.

Nechápu. Včera mě znásilnili a teď se o mě starají? Nakonec se najím a zamířím do koupelny.

,,Tak si říkám, co by se stalo, kdybych to tenkrát nahlásil?'' řeknu zamyšleně, když se, už oblečený, dívám na svůj oblíbený seriál v obležení svých milenců.

,,No co? My bychom byli ve vězení, ty bys dál bydlel v tom krcálku a nejspíš bys chodil ke cvokaři, kvůli traumatu ze sexu,'' zašklebí se Evžen.

Jen se uchechtnu, znovu upřu svůj zrak na televizi a zároveň si užívám masáž nohou od Andreje.


Průměrné hodnocení: 4,06
Počet hodnocení: 51
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Blackangel
Blackangel

Uživatel o sobě nezveřejnil žádné informace.

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.