Policista Michael se s povzdechem opře do sedadla a zahledí se na provinilce naproti sobě. A to si říkal, že dneska bude mít klidnou noční. A nakonec mu kolegové dovezli tohoto zlodějíčka, na kterého narazili během kontrolní jízdy po městě. Promne si oči a znovu se na něj zahledí. Je to mladý, šestnáctiletý kluk. Tmavě hnědé rozcuchané vlasy, hnědé oči, hubený a lehce opálený. Je vlastně docela hezký.

„Takže Samuel Hendl, že ano? Jste si vědom toho, co jste spáchal?“ podívá se na něj.

„Ne, ani v nejmenším. Nic jsem nespáchal. Nemáte právo mě tu držet. Z čeho mě obviňujete?“ vypálí ze sebe Samuel.

Odolá nutkání protočit oči. Nic jiného vlastně ani nečekal.

„Opravdu? Ale byl jste chycen při činu. Klidně vám přečtu výpověď mého kolegy, který vás zadržel, pro připomenutí“ zalistuj v papírech. „Žena, která vybalovala zboží v zázemí obchodu, zavolala policejní hlídku, když pachatel začal krást zboží. Neuposlechl opakované výzvy, aby zanechal činnosti a naopak začal obsluze vyhrožovat, že jestli nebude zticha, tak si vezme i hotovost. Prohlašoval, že u sebe má zbraň. Po příjezdu policie byl pachatel zadržen na ulici před obchodem a bylo mu zabaveno ukradené zboží v počtu tří kusů,“ podívá se na něj.

„Nic jsem neukradl, ty věci jsem koupil a zaplatil za ně. Ta ženská lže, protože po mě vyjela a já ji odmítl, kráva jedna. Proč bych to dělal?“ vyprskne Samuel a propaluje Michaela pohledem.

„To mi řekněte vy. Hodnota ukradeného zboží je celkem 17 995 korun. To už je trestný čin. Osvěžím vám paměť, když si nepamatujete, co jste odcizil. Takže mobilní telefon Samsung Galaxy J5, mobilní telefon Huawei Nova DualSIM Titanium Gray, mobilní telefon Lenovo Phab 2. Ještě mi budeme tvrdit, že jste tyto předměty neodcizil a hlídka vás s nimi nechytila?“ Michael je zvědavý, co z něj vypadne teď.

„Nebyli ukradené. Už jsem řekl, že jsem je zaplatil, ale ta ženská si nedala peníze do kasy. Nemůžete mě obvinit, nemáte žádné důkazy. A teď mě pusťte, nemáte právo mě tu držet. To je omezování lidský svobody,“ vzteká se Samuel.

Michael kouká jak puk a má co dělat, aby se nerozesmál. Omezování lidské svobody? Tak to tu ještě nebylo. Odkašle si.

„No máme pět svědků. Ženu, která si to podle vás vymyslela, prodavač, brigádník a také manželský pár, kteří vás viděli prchat z obchodu s lupem. Máme právo vás tu držet na nezbytně nutnou dobu k vyšetření. Máte samozřejmě právo nevypovídat ale musím vás upozornit, že plné přiznání bude bráno jako polehčující okolnost,“ řekne Michael.

„Chci právníka,“ vyhrkne Samuel.

„Skutečně? Dobrá. Ale stejně vám moc nepomůže. A protože přiznat se očividně nechcete, tak to bude rok vězení,“ snaží se ho zlomit.

Samuel polkne. Co teď? Musí vymyslet jak z toho vybruslit.

„Podívej Samueli, víš přece jakou pověst mají věznice. Nechci ti kazit iluze ale málokdo z nich vyjde bez újmy. A chlapi tam jsou drsní a je tam ...ehm... no nouze o ženy, jestli mi rozumíš. A ty jsi takový pěkný mladý kluk. Byla by tě škoda,“ řekne Michael.

Samuel vytřeští oči. Tak za prvé, proč mu tyká? Až do teď mu vykal. To se jako snaží být najednou přátelský či co? A za druhé, nevěří tomu. Nevěří, že by ty řeči o znásilňování mužů ve vězení byla pravda.

„Myslel jsem, že policie je tu i od toho, aby něčemu takovému ve vězení zabránila. Ať tak či tak, chci se nejdříve poradit s právníkem. A teď jestli je to všechno, tak mě pusťte,“ řekne Samuel.

„Ani policie nemůže být všude a všemu zabránit. S právníkem se poradit můžeš až s tebou skončím. Prozatím musím postupovat podle předpisů,“ řekne Michael.

Odhodí papíry na stůl a Samuela obejde.

„Postav se, musím tě prohlédnout, jestli u sebe nemáš nějaké zakázané nebo nebezpečné věci,“ rozkáže mu.

„Co když se mi nechce?“ nadhodí Samuel a založí si ruce na hrudi.

Nehodlá s ním spolupracovat. Bohužel nepočítal s tím, že ho chytí za paže a donutí ho postavit se. Rozkopne Samuelovi nohy do stran a rozpaží mu ruce do stran. Hned nato ho začne šacovat.

„To...to je zbytečné. Nic u sebe nemám,“ zakňučí Samuel, když mu začne prohmatávat rozkrok a zadek.

Michael nic neřekne a dál ho šacuje. Samuel zatne zuby a radši drží. Čím dřív skončí tím líp. Po chvilce je hotovo a Samuel si může sednout zpátky na židli. Michael se vrátí zpátky na své místo a něco studuje v těch svých papírech.

„Proč jsi kupoval tři telefony?“ podívá se na Samuela.

„To je osobní,“ nervózně se zavrtí.

,,Tak osobní, jo? Takže jsi je kradl pro sebe nebo do bazaru?'' ušklíbne se Michael.

,,Nic jsem neukradl. A když to teda musíte vědět, byl to dárek, '' řekl Samuel.

,,Dárek tří telefonů za tolik peněz, obzvlášť když jsi nic neplatil, je dost podivný, nemyslíš?'' pozvedne Michael obočí.

,,Nebyl to dárek pro jednoho člověka. Byl to dárek pro ...ehm... přátele,'' zrudl Samuel.

,,A to mají všichni tři narozeniny vjeden den? Za co jsi jim to chtěl dát? Něco pro tebe udělali? Nebo to byl úplatek?'' zeptá se Michael.

,,No ...ehm... jsou různé druhy přátel. Ale to byste nepochopil,'' zakroutil hlavou Samuel.

,,Já jsem celkem chápavý. Ale myslím, že jsem na tebe příliš hodný. Asi bych měl zavolat kolegu, aby mi s tebou pomohl,'' řekl Michael a natáhl se po služebním mobilu.

,,A jaký je ten váš kolega?'' znejistí Samuel.

,,Dokáže z každého dostat přiznání a jeho způsoby jsou ...řekněme dost nekonveční. Bohužel za něj nemohu ručit,'' zadívá se na Samuela a pohrává si s mobilem.

,,Asi bych se radši bavil jenom s váma,'' vyhrkne Samuel.

,,Dobře. Vysvětlíš mi tedy tu krádež a své přátele?'' zeptá se Michael a odloží mobil.

,,Totiž ...jsou to...kamarádi s ...výhodami. Není to vztah jako vztah ale ...no...tělo si občas žádá své. Chápete?'' sklopí Samuel oči.

,,Ach tak. Takže to měla být platba za jejich sexuální služby?'' zeptá se Michael.

,,Ne, to ne. Neměla to být platba ale chtěli to po mě. Nejsou...nejsou to totiž žádní svatoušci,'' řekl Samuel.

,,Jo a při předání byste si zašukali, co? A jsou to muži?'' nepřestává se vyptávat Michael.

,,Ano, jsou to muži. Starší muži,'' odpoví Samuel.

,,Takže jim děláš šukacího mazlíčka, hm? Berou si tě po jednom nebo najednou?'' ušklíbne se Michael.

,,Tohle už přeháníte,'' vykřikne Samuel.

,,Nemyslím si. A dle tvé reakce usuzuju, že to s nimi děláš najednou. Jeden ti to dělá do zadku, jeden do pusy a co ten třetí? Tomu to děláš ručně nebo se ti do pusy či zadku vejdou dva? A ty jim za to pak platíš,'' uchechtne se Michael.

,,Ne, tak to není. Oni mě mají rádi. A ne, nevejdou, ten třetí je...'' nedokončí Samuel.

,,Tak oni tě mají rádi? A nejspíš opravdu hodně, když kvůli nim musíš krást telefony. Co dělal ten třetí?'' zeptá se Michael.

,,On to...natáčel. Vždycky to natáčí a pak se prostřídají,'' hlesl Samuel.

,,A pak to prodávají na internetu. Víš, že pořizování a šíření videí se sexuální tematikou s nezletilými je trestné? Nejspíš to s nimi děláš dobrovolně a určitě ti za to platí. Což mě vede k otázce, proč jsi ty mobily ukradl, když na tobě tak vydělávají?'' zahledí se Samuela Michael.

,,Ne, určitě to neprodávají. To by mi určitě řekli,'' zakroutí hlavou Samuel.

,,Prodávají tě a ani o tom nevíš. Jak smutné. Kdybys byl chytřejší tak by ti to určitě došlo a mohl bys na tom vydělat a nemusel bys krást jako nějaký chudáček. Evidentně jsi jen obětí osudu, takže k tobě budu shovívavý. Ovšem pouze za předpokladu, že budeš vstřícný. Přece nechceš jít do vězení, kde by ti ubližovali, že? Chceš abych byl hodný?'' usměje se Michael.

,,Ano,'' řekne Samuel, i když z toho úsměvu mu běhá mráz po zádech.

,,Výborně. Tak si klekni,'' přikáže Michael.

,,C-co ode mě chcete?'' zeptá se vystrašeně Samuel.

,,Jen to, co ti muži. Jistě jsi dostatečně zaučený, takže ti nemusím říkat, co máš dělat. Nebo mám zavolat ještě dva kolegy, abys to měl autentické?'' zasměje se Michael svému vlastnímu vtipu.

,,A-ale tohle nemůžete. To je nelegální,'' zděsí se Samuel.

,,Můžu. Bude to slovo proti slovu. A na rozdíl od tebe zde nemám žádné svědky a navíc jsem policista a ty zloděj. Komu myslíš, že uvěří spíš?'' zeptá se Michael.

,,A co když nechci? Myslím, že bych si radši promluvil s tím vaším kolegou,'' řekl Samuel.

,,Opravdu bys měl radši polámané prsty? Nebo zlomený nos či ruku? Samozřejmě při nechtěném upadnutí. Moje metoda je rozhodně méně bolestivá,'' řekne Michael, obejde stůl a vytáhne své ztopoření z kalhot.

,,Vykuř mě!'' přikáže.

Samuel se zachvěl a pomalu si klekl před Michaela a vzal ho do úst. Téměř okamžitě začal pohybovat hlavou a sát, aby to měl co nejrychleji za sebou. Michael zaklonil hlavu a tiše vzdychal. Užíval si péči, které se mu dostávalo. Samuel ho vypustil z úst, chytil ho u kořene a jazykem kroužil kolem špičky. Po chvilce ho začal olizovat po celé délce. To už Michael nevydržel, zajel Samuelovi rukama do vlasů a přinutil ho vzít jeho penis znovu hluboko do úst. Hned poté začal přirážet do Samuelových úst. Cítil, že nebude trvat dlouho a vyvrcholí.

,,U-už budu,'' zavzdychal Michael.

Samuel se pokusil uhnout hlavou ale Michael si přidržel jeho hlavu ve svém klíně. Po chvilce ucítil cukání penisu ve svých ústech a následně se mu po patře rozlila nahořklá mazlavá tekutina. Ihned poté ho Michael pustil. Samuel ho okamžitě začal kašlat sperma.

,,Teď když, jste dostal co jste chtěl, tak mě pusťte!'' přikázal sípavě jen co se uklidnil.

,,Výslech ještě neskončil,'' řekl udýchaně Michael.

,,Jakto že ne? Už jsem vám všechno řekl a dostal jste i bonus,'' řekl Samuel.

,,Musím si přeci to tvé vyprávění ověřit. Mám totiž takové podezření. Vstaň!'' přikázal Michael.

Samuel si stoupl na roztřesené nohy. Michael jedním švihem smetl všechny věci ze stolu. Poté popadl Samuela a vysadil ho na stůl.

,,Musím přece zkontrolovat, zda něco neschováváš ve svých tělních dutinách. Byl bych nerad, kdyby mi pod rukama proklouzl dealer,'' ušklíbl se Michael a začal ze Samuela stahovat oblečení.

,,To ale nemůžete. Na to určitě nemáte právo. To by měl dělat profesionální policejní doktor nebo tak něco,'' bránil se Samuel.

,,Nebudeme se zdržovat čekáním,'' odvětil Michael a stáhl Samuelovi kalhoty.

Následně Samuelovi roztáhl nohy a pronikl prstem do jeho zadečku. Hm, nasucho to nepůjde, pomyslel si. Otevřel šuplík od stolu a vytáhl krém na ruce. Potřel si jím prsty a jedním pronikl do Samuelova zadečku. Pohyboval jím dovnitř a ven. Po chvilce přidal další dva. Když už byl Samuel dostatečně roztažený, vytáhl prsty a vnikl do něj svým penisem. Samuel tiše vyjekl. Ovšem nikoliv bolestí, ale překvapením.

,,Je vidět, že tě šukají pravidelně. Tvé tělo si zvyklo rychle,'' uchechtl se a začal přirážet.

Samuel zakňučel. Jeho tělo si skutečně zvyklo a to natolik, že se dokonce vzrušil. Do očí mu vhrkly slzy ponížení.

,,Ale no tak. Přece bys neplakal. Vzdyť už jsi velký kluk a navíc to není nic na co bys už nebyl zvyklý. Jediný rozdíl je, že já to nenatáčím a tak z toho nebudu mít nic kromě dobrého pocitu,'' zasměje se Michael a začne přirážet ještě víc. Po chvíli oba vyvrcholí. Michael se svalí na Samuela a oba se vydýchávají. Po chvíli se Michael zvedne a vytáhne svůj penis ze Samuelova těla.

,,Můžeš jít,'' řekne Samuelovi a začne se upravovat.

Samuel pouze přikývne, oblékne se a odejde. Michael se za ním dívá a začínají ho přepadat výčitky svědomí. Jak mohl něco takového udělat? Zatřepe hlavou a začne sepisovat hlášení. Musí najít ty tři chlápky a zatknout je. A také pomoct tomu klukovi, bude-li mít tu možnost.


Průměrné hodnocení: 4,46
Počet hodnocení: 26
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Blackangel
Blackangel

Uživatel o sobě nezveřejnil žádné informace.

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.