Mateo sledoval mohutná záda muže před sebou a div si nezačal prozpěvovat. Jestli ho jeho speciální sexuální smysl neklamal – a on ho ještě nikdy nezklamal – tak se mu dnes na baru povedlo ulovit fakt extra číslo. Byl to takový ten drsný, mužný typ. Tmavé vlasy i oči, kolem dvou metrů. Svalnatý, ale tím sexy opravdickým způsobem, ne navoskovaná figurka z posilovny.

Mateo vedle něj vypadal jako panenka, se svými sto šedesáti centimetry a vyzývavým oblečením s flitry. Při pohledu na pevné pozadí muže, který před ním stoupal do schodů, si nedočkavě olízl jemně nalíčené rty.

Tohle bude jízda.

Adam, jak se muž představil, odemkl vchodové dveře svého malého domku. Ustoupil stranou, aby mohl Mateo vejít první. Sotva za ním však zavřel dveře, už ho táhl tmavou chodbou do postranní místnosti.

Mateovo srdce splašeně bušilo, byl vzrušený už jen z toho, jak nesmlouvavě a drsně s ním Adam zacházel. Chtěl toho chlapa cítit v sobě. Byl si jistý, že mu to vystřelí i tkaničky z bot.

Nedočkavě se ovinul kolem mohutného muže a hladově ho políbil. Adam mu vášnivé polibky žhavě oplácel a Matea napadlo, jestli takhle vypadá Ráj.

Ucítil za sebou postel, na kterou uvolněně padl. Chytil Adama za košili a snažil se ho stáhnout na sebe.

„Počkej,“ přerušil ho však silák. Obešel postel a pro něco sáhl do poličky. Mateo mžoural ve tmě, aby rozeznal, o co jde. Když se mu konečně povedlo zaostřit, jen překvapeně zamžikal.

Celou jednu stěnu místnosti pokrývaly poličky s černými pouzdry, která velikostí i tvarem odpovídala pštrosím vejcím. Pod měsíčním světlem dopadajícím skrz okno, které jako jediné osvětlovalo místnost, se matně leskly. Prvních asi dvacet pouzder bylo otevřených, Adam tak musel poodstoupit, než vzal další v řadě.

Mateo neodolal a posunul se na posteli, aby viděl, co to jeho dnešní milenec dělá. V pouzdře byla jakási lesklá emulze, která i ve tmě jakoby mírně zářila. Adam si jí potíral vztyčený penis, pevnými tahy ji vmasírovával do naběhlého údu.

„Nějaká novinka, po který zůstaneš tvrdej tři dny a tři noci?“ špitl Mateo škádlivě u Adamova ramena. Při pohledu na všechnu tu nádheru, která se tu před ním rozprostírala jako hostina, se nedokázal držet zpátky.

„Tak nějak,“ uchechtl se Adam. Ujistil se, že je vše patřičně rozetřené a pak teprve popadl drobného mladíčka do náruče a hodil jím na postel. Nedočkavě jeden z druhého strhávali oblečení, až místnost naplňovaly jen horečnaté vzdechy a Mateovy tiché steny.

Adam ho přitlačil tváří do matrace a nadzvedl mu boky. Mateo se však bránil. Nestávalo se často, aby si mohl užívat s takhle nádherným exemplářem pořádného chlapa a on si to hodlal vychutnat.

„Ne, lehni si na záda,“ zašeptal svůdně, když se mu konečně podařilo otočit natolik, aby mohl mluvit. Adam jen na setinu vteřiny zaváhal, než se podvolil.

Mateo, který měl na dnešní večer plány jasné ještě než vyšel z domova, si vyšplhal na Adama. Na okamžik se kochal pohledem na to božské tělo pod sebou a zatím si dvěma prsty ověřil, že je jeho tělo víc než připravené pokračovat. V duchu se pochválil za prozřetelnost připravit se ještě doma, protože Adama sbalil do půl hodinky po příchodu. Nebyl prvnička a nehodlal si takový úlovek nechat někým přebrat.

Jednou rukou navedl tvrdý penis na vstup do svého těla a pomalu dosedal. Netušil, čím se to Adam potíral, protože nejen že to báječně klouzalo, ale cítil i nečekané teplo a jeho tělo se samovolně začalo chvět. Afrodisiakum?

Rozhodně ho o jedno balení musí požádat.

Konečně dosedl plnou vahou a dovolil si otevřít doposud slastně přivřené oči. Adam ho spokojeně pozoroval. Pevně sevřel mladíkovy boky a pomalu mu pomáhal s pohybem nahoru a dolů.

Mateo sténal nahlas. To už se mu dlouho nestalo. Nadsedal ve zvyšujícím se rytmu a cítil, jak mu tělo začínají ovládat vlny orgasmu.

Adam skousl svůj spodní ret a zesílil přírazy do žádostivého hocha. Doufal, že chlapcovu tělu neublíží. Když viděl, jak se mladíkova tvář stáhla ve slastné křeči a břicho mu zkropila bílá sprška, uvolil se a nechal vše jít.

Mateo se znaveně svalil vedle prudce oddychujícího Adama. Takhle plný a spokojený se po sexu snad ještě necítil.

Vzpomněl si na ten zvláštní lubrikant. Skutečně po něm zůstal i teď tvrdý jako kámen? Zvědavě přiměl zrosolovatělé svaly k pohybu, aby mohl nahlédnout do Adamových slabin.

Jenže tam nebylo nic k vidění.

Vůbec nic.

V místech, kde se ještě před chvílí hrdě tyčila Adamova chlouba, byla teď jen hladká a mírně zarudlá kůže.

On.

Neměl.

Penis.

Vůbec!

Mateo si protřel oči. Myslel si, že si na tmu v místnosti už navykly, ale nejspíš se pletl. Tohle přece nebylo možné!

Stále však viděl totéž. Věděl jistě, že ještě před minutou tam penis byl, tak kam se poděl?

Jako by mu odpovídalo, něco uvnitř jeho těla se pohnulo. Cítil, jak se to v něm hýbe a proniká hlouběji a hlouběji. Na okamžik se snažil vzpomenout, kdy do něj Adam vložil vibrátor. Tenhle pocit ještě nikdy nezažil. Nebylo to podobné ničemu, co kdy vyzkoušel. Vyplašeně se na Adama podíval.

Adam se jen konejšivě usmál.

„Rád jsem tě poznal, Mateo. Fakt doufám, že sis to užil,“ špitl, než mu do úst nacpal nějaký hadr a jeho pevné ruce sevřely Mateova štíhá zápěstí v ocelovém sevření.

Rychle pochopil důvod. Pohyb v jeho těle neustával. Z příjemné plnosti se přes nepohodlný tlak rychle posunul až na mučivou bolest v útrobách, kterými se cosi dralo vzhůru. Snažil se Adamovi vykroutit, plakat, křičet o pomoc. Vše však marně. Po několika nekonečně mučivých minutách přišla spása bezvědomí.

 

 

„Taky jsi mi mohl vybrat tělo s nějakou pevnější konstitucí, Alfo,“ brblal mladík, který býval Mateem.

„Neříkej mi Alfo! Tady jsem Adam,“ napomenul ho mohutný muž, zatímco se otráveně škrábal v rozkroku. „A možná budeš překvapenej, co tohle tělíčko všechno snese,“ uchechtl se a plácl drobného chlapce přes nahý zadek.

„Stejně je to síla. Koho by napadlo, že invazi celé planety jde zvládnout jen v několika málo vojácích. Beze svědků, bez boje… Jen ten vstup do hostitelského těla by mohli vymyslet nějak jinak,“ stěžoval si Nový Mateo.

„Ty máš tak důvod brblat,“ podrbal si Adam znovu místo, kde mu už nový penis stačil dorůst téměř do plné velikosti. „Umíš si představit, jak tohle svinstvo svědí?“

Nový Mateo mu však nevěnoval pozornost. Objevil v koupelně zrcadlo a nespokojeně zkoumal vlastní tvář.

„Tak kolik už nás tady je?“ houkl z koupelny na Adama, který vracel do lednice poloprázdnou láhev CocaColy.

„Nevím jak ostatní, ale já jsem implantoval něco přes stovku. Jen za poslední čtyři měsíce,“ vysvětlil hrdě.

„To není zlé… To vůbec není zlé,“ pokýval hlavou Nový Mateo. Tímhle tempem to tady převezmou, než si jich někdo stačí všimnout.

 

 


Průměrné hodnocení: 4,62
Počet hodnocení: 50
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Shemain
Shemain

- Info pro ty, kteří mají tu svatou trpělivost číst mé příběhy. Já to dopíšu, slibuju. Jen to bude až …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.