Zívl si, ale ne protože by byl unavený, spíše trochu znuděný. Měl tu sraz, měl se tu s někým sejít, jenže… ten někdo má už přes hodinu zpoždění, což nebývá normální. Ne, nebál se, nebyl nervózní. Takový on nebyl, ale čekání ho ani tak nebavilo a ona hodina se mu zdála alespoň jako 3 hodiny.

Nakonec se jen opřel o stěnu a prostě čekal, byla noc, stál v temné uličce, jak romantické! Strčil ruce do kapes a nahmatal krabičku. Ne, nevytáhne ji, proč taky. Ruce, zase vytáhl, opravdu neuměl čekat, nevěděl, co dělat. Dopadlo to tak, že si natáhl přes hlavu kapuci, i nohu si opřel o stěnu a vytáhl onu krabičku, kterou před malým momentem nahmatal. Vytáhl jednu cigaretu, trochu promačkal, a pak si ji prohlížel. Zdálo se, že se k ní chystá promluvit, ale i když se jeho ústa začala pohybovat, nevydal ani hlásku.

Podíval se nad sebe a cigaretu strčil do úst. Díval se tam nahoru, ale ani jedna hvězda. Částečně to bylo způsobeno oblačností a částečně světelným znečištěním ve městě. Chvilku štrachal v kapsách, nakonec vytáhl i zapalovač, černější než samotná noc. Několikrát škrtl, ne že by se mu to nepovedlo napoprvé, ale byl to něco jako zvyk. Neodvrátil oči od oblohy a zapálil si.

Zavřel oči, shodou náhod se zatáhlo úplně a na jeho tvář dopadla první kapka vody. Tiše vydechl, i když měl kapuci, tím, že měl hlavu mírně zvrácenou, jak sledoval oblohu, měl obličej nastavený začínajícímu dešti.

Neběžel se schovat, nezačal zmatkovat, ani hlavu nedal normálně, aby mu kapky nepadaly do obličeje. Prostě tam jen tak stál a čekal.

Po další chvilce, kdy již měl cigaretu dokouřenou a stále pršelo, přišel ten dotyčný… ten, na kterého tu čekal. Popravdě už ani nečekal, že by dorazil, myslel si, že vyrazí zpět domů, ale teď tu stál naproti němu.

Pomalu vytáhl druhou cigaretu a sledoval muže před sebou. Sklonil hlavu, aby si mohl zapálit, pak si ale i sundal kapuci. Oči měl mírně přivřené, takže nebylo moc dobře vidět, jakou barvu jeho oči mají.

Stále si prohlížel nově příchozího. Ne, neviděli se prvně, ale ani se nijak moc dobře neznali. Co vlastně ti dva byli? Nebyli totiž ani známý, nebo tak něco.

Popotáhl z cigarety a promnul si spánky. Nad čím to zase zkoušel uvažovat…? Někdy se opravdu chová poměrně přecitlivěle.

Tiše si pro sebe špitl nadávku, uchopil nově příchozího za límec a odtáhl jej k jedněm dveřím, které byly mírně pootevřené.

Otevřel ony dveře a s tím chlápkem tak prostě mrštil, nezapomněl za sebou řádně zabouchnout.

Vevnitř to nebylo moc velké, ale útulné a pro jednu osobu více než dostačující. Bylo mu jedno, že ten druhý muž upadl a teď ležel na zemi, vyděšeně jej sledujíc.

Sundal si bundu, kterou měl na sobě, rukou prohrábl vlasy a s cigaretou v puse se podíval na muže ležícího na zemi.

Jen se uchechtl a začal si rozepínat kalhoty. Ne, opět nepromluvil.

Nevěděl, jestli tento den v týdnu miluje, nebo nenávidí. Nemohl se rozhodnout. Odmítal se rozhodnout.

Kalhoty nějak odkop, s košilí si starosti fakt nedělal hlavu, prostě si ji nechal.

Podíval se na muže na zemi, zrovna si sundával tričko.

Nic mu neřekl, jen prostě počkal, až si sundá i kalhoty, pak k němu přiklekl. Chvilku se na něj koukal, jen tak, jako by se nic nedělo, ale nakonec si jen odfrkl. Opovržení i na jeho výrazu bylo více než jen znatelné, otázkou ale zůstává, jestli opovrhoval sebou, nebo tím druhým. Nebo oběma?

Podíval se na povadlý penis druhého muže. Chtěl si ponadávat, ale nic neřekl, jen jej jemně uchopil a několikrát pohladil.

Pocítil úlevu, když penis druhého muže sebou zacukal a po dalším pečlivém věnování se postavil.

Nevzhlédl k druhému muži, snad se styděl…

Skousl si spodní ret a roztáhl ležícímu muži nohy.

Nejraději by do něj pronikl, aby to měl už za sebou, ale nakonec si jej přeci jen začal připravovat. I když byl z této situace otráven, byl i sám vzrušen.

Pronikl do něj jemně jedním prstem a pomalu s ním pohyboval. Ne, že by si tohle sám neužíval, ale jaksi tomu chyběla ta správná jiskra, ta radost z toho mít sex.

Když do druhého muže strčil i prst druhý a následně třetí, usoudil, že je připraven dostatečně a může do něj vniknout.

Před oním aktem se ale zarazil. Má, nebo nemá. Ale jo, má.

Prudce do něj pronikl, chtěl být jemný, což o to, ale také to chtěl mít už za sebou. Sex jako povinnost není pro něj sex.

Zapřel se rukama o zem, přivřel oči, aby neviděl na toho muže pod sebou a doslova ho šukal jako o život. Nepáral se s ním, nezajímal se o to, jestli to toho druhého bolí nebo ne, dokonce se o něj ani víc nestaral. Věděl, že i druhý muž je vzrušený, ale sáhnout mu na penis… tak hluboko neklesl, myslel si. Jenže když se na něj ten muž po dním trochu přitiskl a on ucítil penis druhého, jak se otírá o jeho břicho, něco se v něm zlomilo. Přistihl se, že se mu to vlastně i líbí.

Lépe se zapřel na jedné ruce, skoro až zalehl muže pod sebou, a volnou rukou se jemně dotkl penisu druhého muže.

Bylo mu to… příjemné, líbilo se mu dotýkat se druhého penisu.

Zavřel oči, přirážel i trochu jemněji a i pomaleji, tak aby stihl třít a hladit i penis toho druhého muže. Nechtěl ho prostě vyhonit, chtěl si s ním zkusit hrát a bavilo ho to. Chvilku s přirážením přestal a sledoval druhého muže, jak má slastně přivřené oči a vysloveně si jeho dotyky užívá.

Mávl nad tím rukou, tohle přeci nemá smysl, a začal pomalu přirážet, si jen tak, aby se neřeklo, protože si ještě hrál s penisem druhého muže, ale i tak cítil, jak se pomalu blíží k orgasmu. Neuvažoval nad tím, jestli i druhý muž, nebo jen on sám, prostě ho dál šukal, i když už ne tak rychle a prudce. Snažil se být jemný, i když mu to nešlo. Ale byl rozhodně mírnější jak ze začátku.

Náhle se rozechvěl, ano blíží se jeho orgasmus, podíval se i na muže pod sebou. Ten měl zrovna zakloněnou hlavu, nechápal proč, dokud neucítil něco teplého na své ruce.

Jak se ale v přívalu orgasmu druhý muž propnul a trochu stál svěrač, nedokázal to už zastavit a udělal se. Poprvé do něj.

Pak si ale uvědomil, že má něco na ruce.

Místo spokojeného výrazu se mu změnil na vyděšený a okamžitě si to mířil k umyvadlu. Neřešil nechápající výraz druhého muže, naprosto ho neřešil. Rychle pustil vodu a začal si TO z ruky smývat, chtěl si ponadávat, ale nahlas neřekla ni slovo. Veškeré nadávky, které vyřkl, byly jen v jeho myšlenkách, nikde jinde.

Když už po nějaké době měl pocit, že to z ruky dostal, podíval se na druhého muže. Musel hned odvrátit pohled.

Poprvé se se udělal do něj, ale nemusel také vidět, jak se z něj jeho sperma dostává ven.

Opřel se rukama o umyvadlo a zavřel oči.

No, aspoň že to dělali na zemi.

Letmo se na druhého muže podíval.

Ne, na tohle nemá… na nějaké romantické a jemné dokončení. Ale na druhou stranu, je mu s tím mužem dobře, ale opravdu … opravdu se teď k němu nechce nějak mít. Představa, že by na něm byl nalípnutý muž, ještě ke všemu takto poskvrnění… Ne, to ne.

Narovnal se, přeci jen to zkusit může.

Otočil se, že půjde k druhému muži, jenže při prvním kroku do něčeho narazil.

Cítil, jeho ruce na svých zádech, objímal ho.

Pomalu otevřel oči a podíval se do úplně stejné tváře jako má on…


Průměrné hodnocení: 4,71
Počet hodnocení: 77
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Kurara
Kurara

PROSÍM, berte to tak, že povídky tohoto charakteru píšu jen ve volném čase není zase tolik a že to píšu …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.