„Co to děláš?“ ozval se za ním tak známý a příkrý hlas. Naštval ho… Ooo, ano, tehdy ho tak naštval. Vlastně to není tak dávno, asi tak týden zpět. Že by to nedokázal? To se spletl, zvládal to, a dost dobře. No, jakože každou sprchu si ho musel vyhodit, ale ten trest, který Vladimirovi uložil, zvládal.


Myslel si, jak se ještě tu noc jeho sladký Vladimir k němu přitulí a vyškemrá si sex. Teď se proklínal, že jsou oba tak tvrdohlaví. Vsadil se, že i on si ho v koupelně hodí. I když se to nezdálo, Vladimir byl taky dost sexuchtivý.


Popravdě, teď zrovna nepsal, ano rozhodl se přestat živit jako děvka, ale jako spisovatel, jenže teď nepsal. V hlavě mu vířily představy, jak Vladimira potrestat a při tom si užít sex. Zdálo se to, jako nesplnitelný úkol a na sado-maso taky nebyl. I když představa, jak šlehá Vladimira páskem přes prdel… Jo, taky nebylo k zahození… ale …


Podíval se na Vladimira, který se na něj posměšně díval. Ano, nevěřil, že by se z Michaela mohl stát spisovatel – prý na to není dost trpělivý, že to nikdy nedokončí. Pcha! Ukáže mu, jak jen dokáže být trpělivý! Ale ten sex…


Přivřel oči – představoval si Vladimira nahého, a vůbec mu nevadilo to napětí v rozkroku. Ba naopak, bylo to příjemné, jak se jeho penis třel o látku, představoval si, že je v zadku Vladimira.


Tiše, ale slastně vydechl – jo, Vladimir by mu ho mohl vykouřit, byl z toho celý mokrý. I na těch černých kalhotech byl jasně vidět ten mokrý flíček – to má z toho, že nenosí trenky. Když na vteřinku zavřel oči, viděl, jak mu ho Vladimir kouří.


Dostal se do dost prekérní situace. Jako si vyžadonit to, co tak moc chce, aniž by Vladimir měl sex?


Mimoděk roztáhl trochu nohy a na rozkrok si položil ruku.


Několikrát polkl, aby se trochu vzpamatoval. Chtěl ho oslovit, ale hlas ho zradil. Ne, už nemůže čekat. Týden bez Vladimira… ne, to se prostě nedá, donutí Vladimira škemrat o sex.


Donutí…


Musí ho donutit.


Musí…


Pomalu vstal, přešel k Vladimirovi – ne, nedal mu možnost nějak protestovat. Nemohl mu dát tu šanci.


Tvrdě ho políbil a jemně pohladil jeho rozkrok. Pochopil, že se ani nehodil, na to Vladimir ztvrdl až moc rychle. Co mu to ten černovlásek jen dělá? Proč je kvůli němu tak nesvůj a jeho chtíč je tak silný? Na lásku už nevěřil, ale možná prožíval něco dost podobného. Sám pochyboval, že by to bylo jen o sexu, bylo vzájemné.


Jeho roztoužené dlaně sjely na Vladimirův zadek a jemně jej zmáčkly. Michael musel vzdychnout. Nemohl to už v sobě víc držet. Potřeboval to… potřeboval mu ho tam strčit. Do té tmavé dírky, která tomu, co chtěl udělat, nebyla Pánem Bohem určena. Otřel se svým rozkrokem o Vladimirovo stehno, aby jeho společník jasně pochopil, co chce. Bylo to tak mučící, ta touha… Ne… už… už se musí z těch kalhot vyprostit… to jak se tře o Vladimirovo stehno… jako nějaká děvka. Udělá se, opravdu se za chvilku udělá jen třením… Ne, to nemůže dovolit, Vladimir se musí udělat dřív, musí o to škemrat, musí ho navnadit, aby to chtěl VLADIMIR, aby to Vladimir porušil. Michael přeci nemůže porušit zákaz, který sám vydal. To přeci nejde. Nemyslitelné!


Zpětně si uvědomil, že i Vladimir vzdychl a otírá se o jeho stehno. Musel se i přes veškeré své vzrušení ušklíbnout. Ani si nemyslel, že to bude tak snadné. Horší bylo, že cítil, jak k němu přichází orgasmus, ale nemohl se přestat otírat o Vladimirovo stehno, nešlo to!


Vzal ruku a jemně pohladil Vladimira na rozkroku, musel udělat krok stranou, otřít se ještě tak jednou dvakrát, udělal by se a to nemůže. To nejde!


Nemusel, ani Vladimirovi rozepínat kalhoty. Cítil pak, jak se mu na roce rozlilo teplo a vlhko, nemusel tam dolu ani dívat, stačilo se podívat na uvolněný výraz Vladimira, který byl o Michaela plně opřený.


„Zmetku,“ vydechl Vladimir.


Michael se usmál a položil Vladimira na zem. Vyhrál. Málokdy stačilo Vladimirovi udělat se jednou. Nadechl se a vyprostil Vladimira z kalhot. Sám si ale jen rozepl poklopec a nechal svého malého kamaráda, aby se jen tak houpal na vzduchu. Bylo to neskutečně uvolňující, ale i tak cítil, že brzo vyvrcholí, a to se na Vladimira jen díval. Musel se podívat kousek stranou, opravdu byl na hraně, ale nestrčí to do něj jen tak, počká si, až bude škemrat. Ano, chce, aby škemral, žadonil, prosil o sex.


To, že se Vladimir se už jednou udělal, mu nebránilo v jeho ďábelském plánu. Ani trochu.


Strčil jeden prst do prdele Vladimira a trochu s ním zapohyboval.


Musel se usmát, když viděl, jak Vladimirův úd pomalu zase tvrdne a jak se Vladimir prohýbá a jde jeho prstu vstříc. Miloval, když Vladimir žadonil, ale stále to bylo málo. Chtěl víc, chtěl, aby ho poprosil, aby škemral, aby dělal smutné psí oči.


Když po chvilce cítil, jak se Vladimir znovu napnul, přestal jej dráždit a sledoval, jak se na něj Vladimir překvapeně podíval.


Michael ho měl tam, kde chtěl. V tomhle stanu Vladimir, pravděpodobně nebude moc přestat.


A měl pravdu!


Vladimir se okamžitě přizvedl, nalípl se celým svým tělem na Michaela a políbil jej na krk. Ano, přesně tam to Michael miloval. Přesně na tepně. Pro polibek na tepnu. Celý se otřásl, ta husina na zádech byla až moc příjemná, hned by mu ten svůj penis narval do prdele a to bez pardónu. Nahned.


Jenže nemohl. Musel počkat, až dá více najevo to škemrání. Miloval to.


Vladimir se otřel o jeho rozkrok, roztáhl nohy, které obmotal kolem Micheala a donutil ho, aby si lehl.


Michael byl překvapen, jak Vladmiri zareagoval, ale musel uznat, že tohle bylo příjemnější než škemrání.


Lehl si, problém s tím neměl, jeho malý kamarád se tyčil do výšky.


Sledoval, jak Vladimir opatrně nasedává na jeho úd. Silou vůle čekal a nepřirazil do něj najednou. Ale zase ten pocit, jak pomalu vklouzával do toho nekonečného a úzkého prostoru. Málem se udělal jen tím, ale to nemohl, chtěl si to užít, když už se nechá tahle znásilnit.


Nebyl jeden z těch, kteří milovali, když jsem jim partner podřídil se vším všudy, miloval, když si jeho partner taky uměl říct o to, co chtěl. A ležet na zádech a sledovat, jak si ten druhý na něm užívá, jak jede jako roztoužený hřebec… byl to pohled, pro který by zabíjel.


Oči mu sklouzly níže a on viděl, jak si Vladimir jemně hladí svůj penis.


Michael se musel kousnout do rtu, udělal by se jen z toho výhledu… Vladimirovo smyslné tělo… Vladimír rajtující na jeho penisu… Vladimir hladící sám sebe.


Víc si Michael nemohl přát.


A už se opravdu toužil udělat. Nemohl čekat dýl. Nešlo to.


Zvrátil hlavu a hlasitě vzdychl. Nebude to už potlačovat.


Ne, opravdu už ne, nemůže už víc.


Vykřikl.


Jeho tělo se dostalo do slastné křeče, kterou již týden neprošlo.


Miloval sex… miloval sex s Vladimirem… Miloval Vla-co?


Zasekl se a podíval se na Vladimira, který stále rajtoval na jeho penisu.


Co mu zabloudilo do myšlenek? Láska? Ne, ne, to přeci… je pravda


Vydechl v moment, kdy se Vladimir udělal.


Měl by to vyslovit? To přeci…


„Miluji tě,“ vydechl Vladimir a zhroutil se na Michaela. „Pane spisovateli,“ dodal, aby ukázal, že už o něm nepochybuje.


„Já…,“ začal Michael. „Já tě taky miluji,“ vydechl. Nebylo to tak těžké, jak myslel.


Objal Vladimira a přikryl jej svými tmavými křídly…


Průměrné hodnocení: 4,89
Počet hodnocení: 46
Vaše hodnocení: Zatím žádné :)

Pro hodnocení se přihlašte.

Kurara
Kurara

PROSÍM, berte to tak, že povídky tohoto charakteru píšu jen ve volném čase není zase tolik a že to píšu …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.