Svíčka ve větru

Erik Murray býval kdysi úspěšným makléřem. Stačila jediná noc ktomu, aby se zněj stala troska. Simon Rockfield je skvělý doktor, který se však už tři roky nevěnuje ničemu jinému, než svojí práci. Nemá svůj vlastní život, partnera ani rodinu. Před třemi lety mu přímo vnáručí zemřel jeho mladší bratr. Od té doby se nesměje, nežije, jen pracuje, aby se mu noční můra zminulosti nemohla opakovat.

Jedné noci, kdy se Erik opije do stavu, že sotva umí chodit, ho srazí auto. A dostane se do nemocnice, přímo Simonovi pod ruce. Simonovi se ho povede zachránit. Sám by si neodpustil, kdyby mu další člověk zemřel pod rukami. Ale… proč se mu Erik zdá tak moc povědomý? Aniž by si to jeden zpočátku uvědomil, nebo aniž by to jeden znich plánoval, vzplane mezi nimi láska, která nemá budoucnost – láska, která jim oběma dá velmi krutou lekci. Dokážou oba utéct před svou minulostí, která si je až příliš podobná? A co když to skutečně není poprvé, kdy se potkali?

Shiw
Shiw of the Shadows

Než se pustíte do mých příběhů, vězte, že to není jednoduchá červená knihovna. Zaměřuju se spíš na příběh, detailní popisy, …

Pro přidávání a čtení komentářů se přihlašte. Děkujeme.